Na wycieczkę do Sejmu RP

Dzień dobry w niedzielę, śnieżną niedzielę? O.o Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj rano przez chwilę sypał drobny śnieg. W końcu mamy kwiecień – kwiecień plecień co przeplata, trochę zimy, trochę lata. Nie mniej jednak taka pogoda mi się nie podoba, jest tak jakoś ponuro, depresyjnie i czekam na rozpogodzenie i piękną, słoneczną wiosnę :)

W sumie nie mam o czym się dzisiaj rozpisywać, więc będzie krótko, gadżetowo. Dzisiaj tematem wpisu będzie uwielbiana przez wszystkich polityka :D W ostatnim czasie, dzięki pomocy Pawła z bloga Zywlowisko.blogspot.com „zaatakowałem” kilku posłów i posłanki. Moim celem było otrzymanie gadżetów związanych z Sejmem Rzeczpospolitej Polskiej. Nie do końca się udało, ale cel i tak w końcu (całkiem niespodziewanie) został osiągnięty.

Pierwsza przesyłka dotarła do mnie od Pani Poseł Krystyny Wróblewskiej. Koperta przyszła jednak otwarta i nie wiem, czy jej zawartość dotarła do mnie w całości. Pracownicy Biura Poselskiego nie byli mi w stanie powiedzieć, co znajdowało się w kopercie. Nie mniej jednak to, co się zachowało, to było:

  • wizytówka
  • smycz PiSu

krystyna_wroblewska


Druga przesyłka dotarła do mnie z Nowego Targu, a jej nadawcą było Biuro Posła na Sejm RP Pani Anny Paluch. W dużej kopercie A4 znajdował się… drewniany stojak na świeczkę! Bardzo oryginalny gadżet. Na jego przodzie znajduje się logo sejmu oraz nazwisko Pani poseł, natomiast z tyłu logo partii do której należy Pani Paluch, czyli Prawa i Sprawiedliwości.

anna_paluch


Poniższy zestaw gadżetów nie otrzymałem od żadnego posła czy posłanki. Dostałem je od mojej cioci, która była na jakimś spotkaniu. Mój cel został osiągnięty, gdyż otrzymane gadżety posiadały emblematy Sejmu, a były to dokładnie:

  • 4 smyczki
  • metalowy długopis
  • ołówek
  • pocztówka

sejmrp

Cel osiągnięty – smyczka i długopis z logo Sejmu dołączyły do mojej kolekcji. Bardzo się cieszę, gdyż uważam te gadżety za wyjątkowe na swój sposób. W końcu reprezentują jedną z najważniejszych (niekoniecznie najbardziej lubianych :P) instytucji w kraju.

Życzę Wam miłego tygodnia! Obserwujcie bloga, gdyż sam jeszcze nie wiem, kiedy kolejny post. Być może uda się coś opublikować w ciągu tygodnia, jak nie to dopiero w piątek/sobotę. Cześć!

Komentarzy [2]

  1. Szkoda, że się nie udało dostać od tych, których ja obskoczyłem. No oprócz pani Paluch :) Ale w tym przypadku dostałeś więcej niż ja, bo ja miałem życzenia świąteczne :D Gratuluję sejmowych zdobyczy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.