No to weekend!

I rozpoczynam dłuuuugi weekend! Jak to możliwe? Wróciłem wczoraj z uczelni z 38 stopniową gorączką, a dzisiaj znalazłem się u lekarza. Oprócz gorączki, która powoli ustaje, strasznie dokucza mi gardło. Tym sposobem do końca tygodnia zostaje w domu. Łącznie aż 8 dni wolnego :) Nawet spoko, choć dzisiejszy dzień przeleciał bardzo szybko i boję się, że dalej może być podobnie.

Mimo, że gardło niemiłosiernie mi dokucza spędziłem dzisiaj chwilę i wysłałem koło 50 maili. Nie jest to dużo, ale zawsze jakaś szansa na pozytyw, bo 2 negatywy już dzisiaj otrzymałem… Listonosza nie było, ale… popołudniu pojawił się kurier GLS z otrzymanego w piątek pozytywu. Zawartość naprawdę mnie zaskoczyła, a Wy już jutro zobaczycie, co skrywała w sobie ta paczka.

Dzisiaj zaprezentuje Wam przedostatnią (jak na razie) firmę, która wyraziła zgodę na publikację logo na moim blogu. Jest to firma BRUGI POLSKA.

Firma Brugi Polska powstała w 2002 roku w niedalekiej mojemu miejsca zamieszkania Bielsku-Białej. Marka ta jednak już od ponad 50 lat pracuje na pozycję europejskiego lidera na rynku odzieży sportowej. Jej początki sięgają 1956 roku, kiedy to we Włoszech rodzina Brutti postanowiła stworzyć nową jakość na rynku. Obecnie firma posiada oddziały w różnych częściach świata.

Priorytetem firmy jest profesjonalizm we wszystkich obszarach działania: w produkcji dystrybucji i sprzedaży. Pracownicy przywiązują wielką wagę do wyboru materiałów, stale monitorując procesy produkcyjne i stosując restrykcyjną politykę jakości.

Sklepy fabryczne Brugi można znaleźć w 13 miastach Polski (m. in. Bielsku-Białej, Krakowie, Myślenicach, Wadowicach, Warszawie czy Wrocławiu), a w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia. Brugi jest sponsorem wielu wydarzeń sportowo-rozrywkowych na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie na stronie internetowej www.brugi.pl, a pełną ofertę w sklepie internetowym (www.sklepbrugi.pl), gdzie możecie zakupić m. in. kurtki, komplety narciarskie, bluzy, obuwie, spodenki, stroje kąpielowe czy plecaki i torby turystyczne.

Po uprzednim pozytywie, otrzymałem przesyłkę, w której znalazły się:

  • plan lekcji
  • smyczka (nr 477 w kolekcji)
  • odblaskowe brelok
  • odblask na magnes (pierwszy raz się z takim spotkałem, fajny gadżet)

brugi

Raz jeszcze dziękuje za wsparcie mojej kolekcji! A Wam dziękuję za odwiedziny na moim blogu i zapraszam już na jutro, gdzie zobaczyć coś, dużo „cosiów” :D Miłego wieczoru! Cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.