Kolejny tydzień za nami…

Dzień dobry, witajcie! Naprawdę nie spodziewałem się, że aż tak może mi brakować czasu, by regularnie dodawać nowe wpisy. Niestety codzienne obowiązki i uczelnia biorą górę, przez co na blog czas pozostaje jedynie w weekendy… Muszę się lepiej zorganizować, by móc częściej publikować Wam nowe wpisy, gdyż lista przesyłek ciągle się wydłuża.

Mimo lekkiego kryzysu i fali negatywów w ostatnim czasie, przychodzą przesyłki z pozytywów z początku miesiąca, a także niezapowiedziane. Ten tydzień kończę z 5 zestawami nowych gadżetów: 1 z pozytywu, 2 niezapowiedziane, 1 odbiór osobisty i 1 otrzymane w prezencie. Tymczasem lista z pozytywami wydłużyła się aż do 12 pozycji! Co prawda, niektóre firmy nie zdeklarowały się w 100%, ale jestem w dobrej myśli. 2-3 przesyłki na pewno powinny być już w drodze do mnie ;-) Trzeba czekać. Mam tylko nadzieję, że przesyłki będą do mnie docierać w całości, gdyż ostatnio otrzymałem 2 otwarte i jedną rozerwaną (co prawda zaklejoną sporą ilością taśmy) przesyłkę. Choć w jednym z przypadku zawinił klej na kopercie, a raczej jego brak. Po co komu takie koperty? I to finansowane przez nasze Państwo… „Dlaczego?” zapytacie. Odpowiedź już w następnym wpisie.

A dzisiaj, zgodnie z tradycją, kolejne gadżety. Tym razem 2 przesyłka – jedna od firmy z branży budowlanej, druga z finansowej. Zapraszam!

Firma Röben posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce. Ponad 150 lat doświadczenia i wysoka jakość produktów sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta obejmuje przeszło 1500 produktów, w tym m.in. dachówki ceramiczne, cegły i płytki klinkierowe, pustaki poryzowane, ceramikę posadzkową, klinkierowe cegły brukowe oraz systemy schodowe i inne elementy gotowe. Liczne nagrody i wyróżnienia są wyrazem dużego uznania wśród klientów oraz aktywności firmy w innych obszarach. Jedenastokrotnie firma Röben otrzymała tytuł „Budowlana Marka Roku”, co budzi duży szacunek firmy wśród Klientów.

Osobiście sam jestem klientem firmy Röben. Na moim domu od prawie 10 lat znajduje się dachówka tej firmy i z pełnym przekonaniem mogę Wam wszystkim polecić ofertę tej firmy, gdyż nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. >Przejdź na stronę internetową firmy<

W odpowiedzi na moją wiadomość otrzymałem pozytyw, który skutkował nadejściem przesyłki z następującymi gadżetami:

  • folder
  • smycz
  • metalowy długopis
  • ołówek stolarski (mój 1. w kolekcji :) )

roben


Vivus Finance to spółka należąca do północnoeuropejskiej grupy 4finance Group, wiodącej firmy na rynku pożyczek krótkoterminowych. Z oferty firmy możesz skorzystać nie ruszając się z domu! Pożyczone pieniądze otrzymasz bez zabezpieczeń, poręczycieli, zaświadczeń, a pierwszą pożyczkę otrzymasz za darmo (zero prowizji, odsetek). Łatwo także przedłużysz termin spłaty! Firma trzykrotnie z rzędu w latach 2013-2015 została nagrodzona „Laurem Klienta”, a w zeszłym roku otrzymała Złotą Gwiazdę Jakości Obsługi. Wszelkie informacje na temat pożyczek i pełną ofertę Vivus znajdziecie na stronie internetowej www.Vivus.pl.

W tym przypadku przesyłka również była poprzedzona pozytywem. Moja kolekcja została wzbogacona o:

  • notes
  • touchpen
  • smycz

vivus

Wieczór i sobota już za nami… Jutro niedziela i kolejny tydzień, po którym czeka na nas weekend majowy! Już nie mogę się doczekać ;-) Miłego wieczoru! Do następnego razu!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.