Wesołego Alleluja!

Witam w Wielką Sobotę! Koszyczki poświęcone? Porządki zakończone? W kuchni unoszą się smakowite zapachy? Na pewno nie zaprzeczycie :) Już jutro Wielkanoc, uroczyste, wspólne śniadanie i aż dwa dni objadania się przygotowanymi potrawami i plackami xD Na szczęście wtorek po Świętach  jest wolny, to nie będzie tak źle. Dzisiaj w nocy przestawiamy zegarki z 2 na 3, pamiętacie? Czyli śpimy o godzinę krócej, co nie jest zbyt dobrą informacją…

Dzisiaj powinna pojawić się kolejna przesyłka. Jeszcze 3 firmy czekają na publikację, ale pozwolę sobie dodać ten post do kategorii „organizacyjnych” i skupić się jedynie na życzeniach i Świętach Wielkanocnych.

Co do życzeń, to moje już za moment, ale najpierw bardzo niespodziewany, lecz sympatyczny akcent. W czwartkowy poranek na moją skrzynkę mailową dotarła wiadomość. Był to e-mail od Pani Rzecznik Małopolskiego Oddziału Przewozów Regionalnych, w którym znajdowały się wielkanocne życzenia oraz odnośnik do elektronicznej kartki świątecznej (możecie ją zobaczyć tutaj). Naprawdę nie spodziewałem się tego :) Podejrzewam, że mój adres e-mail został zapisany w książce adresowej, ponieważ na początku ubiegłego roku kontaktowałem się z Panią Rzecznik w sprawie gadżetów, stąd otrzymane życzenia. Choć rok temu takich nie dostałem, ale mniejsza o to :D Może ktoś z Was otrzymał podobną wiadomość?

Na zakończenie kilka słów ode mnie. Facebookowicze już otrzymali te życzenia, lecz jako że nie wszyscy korzystają z tego portalu, to i tutaj zamieszczę moją skromną „kartkę” wielkanocną. Wesołych Świąt! :)

ASADS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.