Dwa lata minęły, jak jeden dzień

Szanowni Państwo!

Witam Was bardzo serdecznie w kolejnym jubileuszowym wpisie na moim blogu. Dzisiaj nie będziemy jednak świętować kolejnej okrągłej liczby zebranych długopisów czy smyczek, lecz drugi rok aktywnego kolekcjonowania gadżetów reklamowych! Jak może pamiętacie blog powstał 5 września 2013 roku. Wtedy pojawiły się pierwsze dwa wpisy i na blogu zapanowała głucha cisza. Kilka miesięcy później, a dokładnie 31 stycznia 2014 roku o godzinie 15:45, opublikowałem trzeci post i oficjalnie powróciłem do prowadzenia bloga – od tego czasu w miarę systematycznie publikuję nowe wpisy i ciągle powiększam moją kolekcję rozwijając przy tym to nietypowe hobby.

Drugi rok aktywnego kolekcjonowania był bardzo dobry pod względem gadżetów. Niestety nie mam danych na temat liczby otrzymanych przesyłek, lecz poniżej przedstawiam Wam porównawczą tabelkę z liczbą gadżetów dzisiaj i równo rok temu. Jak widzicie wiele przybyło, a oczywiście to nie wszystko, co otrzymałem – są tutaj tylko największe zbiory z całej kolekcji. Największy „przyrost” zauważamy w kategorii smyczek – jednej z moich flagowych kolekcji. Nie osiągnąłbym tego wyniku, gdyby nie mój imiennik Artur z bloga Stankoos.blogspot.com, który przekazał na rzecz mojej kolekcji zebrane przez siebie smyczki w liczbie 127 nowych okazów! Raz jeszcze wielkie dzięki! :-) Pozostałe liczby to efekty wysyłki wielu setek, jak nie tysięcy maili i życzliwości wielu osób pracujących w firmach, urzędach i innych instytucjach z Polski, jak również zza granicy (m. in. Austrii czy Finlandii).

2urodziny
* – dane według serwera cba.pl

Druga część powyższej tabelki to dane „techniczne”. Ostatnie 12 miesięcy nie obfitowało w tak dużą ilość nowych wpisów, jak rok poprzedni. Mimo, że pojawiło się ich o 120 mniej, to nie spowodowało spadku liczby komentarzy – wręcz przeciwnie, od 31 stycznia 2014 roku byliście jeszcze bardziej aktywni publikując na moim blogu aż 339 komentarzy, za co bardzo serdecznie Wam dziękuje! Najbardziej zaskoczyła mnie jednak liczba odsłon mojego bloga. Rok temu licznik mojego serwera wskazywał wynik 41 088 wejść. Dzisiaj jest to aż 135 470!! Ogromna liczba, naprawdę nie spodziewałem się, że aż tyle razy mój blog pojawił się na Waszych monitorach. Bardzo, bardzo dziękuje!

Jak zapewne wiecie z powitalnego monitu i informacji na fanpage’u, przygotowuje się do sesji egzaminacyjnej, dlatego tegoroczne „urodziny” obchodzę skromniej niż rok temu. Niestety nie znalazłem czasu na przygotowanie bardziej szczegółowych statystyk czy zdjęć obecnej kolekcji. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze do tego okazja.

Na sam koniec chciałbym bardzo serdecznie podziękować Wam – czytelnikom – którzy odwiedzacie mojego bloga (oraz fanpage na facebook’u) i motywujecie mnie często do dalszych działań. Jak już wspomniałem jeszcze przez parę(naście) dni na blogu będzie panował zastój, ale już niedługo wracam ze zdwojoną siłą. Tylko w tym tygodniu trzykrotnie odwiedził mnie kurier DPD, dwa razy pojawił się także DHL oraz Pan Listonosz z paroma przesyłkami. Obecnie na liście do publikacji czeka aż 47 przesyłek! To chyba rekord, ale dzięki temu wiem, że chociaż do Wielkanocy będę miał Wam co pokazywać :-) Mam nadzieję, że mi wybaczycie tą przerwę, ale studia też ważna sprawa :) W czwartek w jednym z otrzymanych maili otrzymałem bardzo miłe życzenia od Pani Pauliny: „życzę powodzenia na egzaminach! :)”. Nie dziękuje, żeby nie zapeszyć ;-) To wszystko, co udało mi się przygotować. Dziękuje za odwiedziny i do zobaczenia już niedługo!

Komentarzy [1]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.