Gadżeciarz teraz „com.pl”!

Witajcie w poście organizacyjnym! Dawno się taki nie pojawiał. Ostatni opublikowałem z okazji Świąt Wielkanocnych, a dokładnie 26 marca. Od tego czasu nie było okazji, by Was informować o czymś wyjątkowym. Aż do dzisiaj!

Właśnie dzisiaj aktywowana została nowa domena mojego bloga! Teraz adres nie zawiera już końcówki „cba.pl”, która niektórym różnie się kojarzyła, lecz jest bardziej nowocześnie i profesjonalnie. www.Gadżeciarz.com.pl – taki adres nosi teraz mój blog. Jest to drobna zmiana kosmetyczna, dla wielu Was pewnie nie robiąca większej różnicy, ale mam nadzieję, że od dzisiaj wchodząc na moją stronę będziecie używać nowego adresu. Jest to zapewne też kwestia przyzwyczajenia, ale nowości też należy wprowadzać :) Adres z domeną cba.pl na razie jeszcze istnieje, ale planuję za pewien czas jego wyłączenie. Teraz mamy taki okres przejściowy, w którym będę jeszcze nie raz przypominał o zmianie.

To wszystko, co miałem Was do zakomunikowania. Dzisiaj jeszcze jeden nowy post? Chcielibyście? Może uda się coś wymyślić :) Obserwujcie Gadżeciarza na Facebooku oraz tutaj na www.Gadżeciarz.com.pl!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.