Tym razem się udało :D

Hejka! Tradycyjnie już na wstępie pytam: „Co słychać?” Zerknąłem na Wasze blogi, u niektórych pojawiły się naprawdę fajne przesyłki. Gratuluję! U mnie dzisiaj 3 koperty z czego dwie „turystyczne”. Szału nie ma, ale i tak opublikuję je w swoim czasie ;-)

Pamiętacie wpis sprzed 9 dni (Dotarła, lecz nie w całości…). Tam opisywałem, że otrzymałem od jednego z oddziałów SGB kilka gadżetów. Niestety koperta została rozerwana, przez co z wnętrza zniknęły długopisy. W podziękowaniu wspomniałem kilka słów o zdarzeniu i wczoraj otrzymałem ponownie przesyłkę od Pani Moniki, w której znajdowały się:

  • list
  • brelok – miś
  • kolejny ołówek
  • i upragniony metalowy długopis

Dziękuje bardzo! Kolekcja ponownie się wzbogaciła i liczy obecnie 159 długopisów (dzisiaj dołączył 160., ale na razie cicho sza :P). Nawiązałem także dzisiaj kilka wymian adresów, więc może trafi się niedługo coś „większego”. Jeszcze dwa dni i weekend, podobno zimowy? Gdzieś w okolicy Suwałk podobno spadł dzisiaj pierwszy biały puch, jutro wschodnia Polska ma się nieco obielić, a kiedy dojdzie to do mnie, do Małopolski? Do końca listopada wolałbym jeszcze, by śniegu nie było. Tak na Mikołajki wystarczy. A jak u Was z listopadową aurą? Pozdrawiam! ;-)

sgb2

Komentarzy [6]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.