Kurier? Kurier!

Witajcie! Co słychać? Tydzień dopiero co się rozpoczął, a ja już mam dosyć. Ciężki dzień w szkole, a kolejne nie zapowiadają się lepiej… ogólnie tylko by dotrwać do weekendu. Planowałem ten post opublikować koło 14, gdyż dostałem jedną, bardzo miłą przesyłkę od listonosza, lecz zadzwonił telefon: „Dzień dobry. Kurier z tej strony.” Jakież było moje zaskoczenie – bardzo miła wiadomość, gdyż niezapowiedziane przesyłki są najfajniejsze! Wyjaśniłem, gdzie ma dostarczyć przesyłkę i zacząłem się zastanawiać, kto pofatygował się, by wysłać coś dla mnie kurierem. Nic nie przyszło mi do głowy, więc z niecierpliwością czekałem na przyjazd kuriera. Po niecałej godzince samochód K-EXu pojawił się u mnie na podwórku. Szybki podpis i do domu rozpakowywać :)

Po rozcięciu folii z wnętrza przesyłki wyciągnąłem firmową torbę, a w niej:

  • zegar ścienny
  • smyczkę
  • długopis (touchpen) z latarką
  • list
  • 2 foldery

Drugi zegar, który otrzymałem w formie gadżetu. Pierwszy kiedyś zawisł w przedpokoju, ten być może znajdzie swoje miejsce u mnie w pokoju na ścianie – zastanowię się. Do tego bardzo ładna smyczka i długopis z latarką! Nigdy takiego nie dostałem – bardzo pomysłowe ;)

Dobra, szybki rzut okiem na półkę pod biurkiem. Na opisanie czekają 3 przesyłki sprzed weekendu, w którym nie mogłem znaleźć czasu na publikację wpisów. Do nich dołącza dzisiaj jeszcze jedna koperta. Tydzień będzie ciężki, ale może uda mi się coś jeszcze opublikować – obserwujcie ;-) Cześć!

gadzety23

facebook Zachęcam do polubienia fanpage Gadżeciarza na Facebooku – bądź zawsze na bieżąco w sprawie najnowszych przesyłek publikowanych na moim blogu!

Komentarzy [8]

  1. Gratuluję :) Na zegar też poluję i jeszcze nie miałem okazji się żadnym cieszyć. W mieszkaniu wisi stary zegar „Garfield” z połamanym ogonem i może go kiedyś zamienię na jakiś z przesyłki :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.