Od Japończyków z Krakowa

Cześć! Jak mnie tu dawno nie było. Przepraszam za zastój, ale niestety nie miałem kompletnie czasu na bloga. Pod koniec zeszłego tygodnia zasypany byłym kilkoma sprawdzianami, w weekend świętowałem w rodzinnym gronie „zaległą” 18-stkę i dopiero dzisiaj zmobilizowałem się do działania. Mimo że od jutra zaczyna cykl próbnych matur z Operona to ja siedzę i piszę. W sumie co ja tam dzisiaj zdążę jeszcze powtórzyć :P

W ramach rekompensaty pierwsza przesyłka zostanie ujawniona. Otrzymałem ją od japońskiej marki Subaru mającej siedzibę w Krakowie ;-) Przesyłka bardzo mi się spodobała, gdyż składa się z:

  • folderu reklamowego
  • 2 smyczek
  • metalowego długopisu
  • podkładki pod myszkę
  • świecącego breloku

Świetna przesyłka. Smyczki i długopis dołączyły do kolekcji, podkładka wylądowała na moim biurku, a świecący trzema różnymi trybami brelok bardzo mi się spodobał. Dziecko dostało zabawkę na urodziny :D

W ramach podsumowań. Mam przed sobą jeszcze aż 8 przesyłek. Matko Kochana, kiedy ja Wam to wszystko opiszę. W listopadzie już nie zdążę, a pewnie jeszcze coś do nich dołączy na co liczę :) Do zobaczenia!

subaru

Komentarzy [4]

  1. Gratuluję :) Nie pamiętam już czy do nich pisałem czy nie. Pewnie tak, kilka miesięcy temu, ale nie dostałem niczego.

    To może pora napisać zbiorcze posty, a nie rozdrabniać się? ;) Czasem trzeba zerwać z tradycją :D Choć na chwilę ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.