Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016

Dobry wieczór! 26 lipca 2016 roku. To dzisiaj rozpoczęły się oficjalnie 31. Światowe Dni Młodzieży organizowane w tym roku w Krakowie. To wielkie wydarzenie wzbudzało (i może nadal wzbudza) wiele emocji i komentarzy różnych środowisk. Nie mniej jednak Kraków i jego okolice stały się centrum wielu narodowości. Ulice zostały wręcz zasypane przez pielgrzymów z całego świata. Trwa na nich świetna atmosfera, zabawa, śpiewy i wiele, wiele życzliwości. Piękny widok :)

Światowe Dni Młodzieży to unikatowe wydarzenie na skale światową, dlatego też postanowiłem zapisać je także w historii mojej kolekcji. W oficjalnym sklepie internetowym ŚDM dostępnym pod adresem www.shopkrakow2016.com zakupiłem kilka drobiazgów, którymi wzbogaciłem moje zbiory. Mój wybór padł na:

  • smycz (białą z logiem ŚDM)
  • smycz (czerwoną z polskojęzycznym hasłem)
  • smycz (czerwoną z anglojęzycznym hasłem)
  • smycz (czerwoną z hiszpańskojęzycznym hasłem)
  • metalowy długopis
  • znaczek pin

Przesyłkę miał dostarczyć mi kurier DPD. Ostatecznie jednak otrzymałem ją z rąk kuriera FedEx-u. Może to drobiazgi, dla wielu z Was pewnie nic nie znaczące kawałki materiału czy metalu, ale ja się cieszę, że w mojej kolekcji pozostanie jakiś, chociaż niewielki, ślad po tym wielkim wydarzeniu :) Oto jak prezentują się wymienione gadżety:

sdm2016

Światowe Dni Młodzieży trwają do najbliższej niedzieli, tj. 31 lipca. Już jutro do Polski po raz pierwszy przyjedzie papież Franciszek. Kolejne dni to również wiele atrakcji dla pielgrzymów: koncerty, spotkania i integracja z mieszkańcami innych krajów czy nawet kontynentów.

Wszystkich, którzy również chcieliby posiadać jakąś pamiątkę z tego wydarzenia odsyłam do internetowego sklepu Światowych Dni Młodzieży. Znajdziecie w nim wiele najróżniejszych gadżetów: kubki, t-shirty, bluzy, kubki, magnesy, krakowskie obwarzanki, kurtki, bransoletki, plecaki, a nawet kolczyki! Gadżety te możecie kupić także w kilku punktach w Krakowie oraz galerii Bonarka City Center. Wszelkie informacje znajdziecie na www.shopkrakow2016.com.

 

Na koniec jeszcze krótka informacje o przesyłkach. Dzisiejszy dzień był baaaardzo udany :) Już o 10:30 pojawił się Pan Adam aż z 7 przesyłkami (3 zapowiedziane). Pół godziny później odwiedził mnie kurier UPS z kolejnymi dwoma przesyłkami (zapowiedzianą i drugą niespodzianką). Mimo, że z listy ubyły przez to 4 pozytywy, to w ciągu dnia ich miejsce zajęły kolejne 4, które otrzymałem przez cały dzień. Co prawda pojawiły się także negatywy, ale w takiej sytuacji nie są one aż tak przytłaczające :)

A jak Wam minął dzień? Co zasiliło dzisiaj Wasze kolekcje? Pochwalcie się oczywiście w komentarzach, chętnie odwiedzę Wasze blogi. Kończąc, życzę Wam spokojnej nocy i zapraszam na jutro. Cześć!

Komentarzy [1]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.