Weekend, weekend i po weekendzie

Dobry wieczór! Co słychać? Jak minął Wam weekend? Wypoczęliście? Maile wysłane? U mnie niestety kiepsko, bo nie wiem czy wysłałem chociaż 10 wiadomości, ale może akurat los się do mnie uśmiechnie? :) Jak już wspominałem, jutro oczekuję kuriera DPD – moja przesyłka od sobotniej nocy czeka już na mnie w magazynie w Bielsku-Białej (pozdrawiam wszystkich czytelników z tego miasta :) ) Weekendowe wpisy mają to do siebie, że nie ma o czym zbyt szczególnie się rozpisywać, więc możemy skupić się na przesyłkach. Oto one:

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków

EXPO Kraków to najnowocześniejszy ośrodek targowo-kongresowy w Małopolsce, zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy Czyżyny. Jego właścicielem i operatorem jest firma Targi w Krakowie. Centrum przeznaczone jest do organizacji imprez targowych, kongresowych, konferencyjnych, rozrywkowych, a także sportowych. Do dyspozycji oddano 13 tys. m², w tym 9 tysięcy metrów powierzchni wystawowej, na które składają się m.in. 2 hale wystawiennicze oraz zespół modułowych sal konferencyjnych. Otwarcie obiektu odbyło się 14 maja 2014 roku.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków to: 7,2 ha ogrodzonego terenu w geograficznym centrum Krakowa, 13 tys. m² powierzchni użytkowej, 2 hale o łącznej powierzchni 9 tys. m² o nośności podłogi 40kPa i wysokości ponad 8 m (max. 12 m wysokości do sufitu), zespół klimatyzowanych, modułowych sal konferencyjnych, 4 pokoje spotkań, przestronne lobby o powierzchni 1 400 m², restaurację czynną w czasie trwania imprez, monitorowany parking na ponad 700 miejsc dla samochodów osobowych i autokarów, teren pod ekspozycję zewnętrzną.

Więcej informacji o EXPO Kraków znajdziecie na stronie www.expo.krakow.pl. Zapraszam Was także do mediów społecznościowych: Facebook, Twitter.

 

Zawartość przesyłki: teczka, 2 foldery, kalendarzyk 2013-2019, 2 długopisy, pendrive 4 GB

(miałem małą chrapkę na smyczkę z logo EXPO Kraków – niestety nie tym razem, może w przyszłości się jeszcze uda taką zdobyć)

expo_krakow


Grupa Trop

Zaj­muje się wspieraniem osób, zespołów i orga­ni­za­cji w procesie roz­woju. Łączy wiedzę i prak­tykę psychologiczną ze znajomością realiów biz­nesu. Metoda pracy grupy opiera się na nauce poprzez działanie i współ­pracę, a główną war­to­ścią jest dialog. Realizuje programy dla biz­nesu w ramach szko­leń zamkniętych oraz dla klien­tów indywidual­nych w for­mie szko­leń otwar­tych w Akademii TROP.

Celem firmy jest wspar­cie i towarzyszenie w roz­woju liderów, kadr szkoleniowych, menadżerów i zarządów firm. W myśl podej­ścia sys­temowego programy realizowane są na trzech poziomach: indywidual­nym, zes­połu i orga­ni­za­cji. Grupa Trop nastawiona jest na skutecz­ność. Efekty pro­gra­mów prowadzonych przez Grupę TROP przejawiają się w dwóch obszarach: w roz­woju określonych kom­peten­cji uczest­ników, oraz ich umie­jęt­no­ści uczenia się zarówno z suk­cesów jak i porażek.

Więcej informacji o Grupie Trop znajdziecie na ich stronie internetowej. Profile firmy znajdziecie także na Facebooku, Twitterze, GoldenLine, LinkedIn i YouTube.

 

Zawartość przesyłki: folder, 4 magnesy, pendrive 4 GB

grupa_trop


Terma Bania

Terma Bania to kompleks położone w Białce Tatrzańskiej. Niezwykłe miejsce łączące w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego.

Na terenie obiektu, którego powierzchnia netto wynosi 8 580,33 m², znajdziemy liczne atrakcje, m. in.: baseny, plaże, zjeżdżalnie rodzinną, ławeczki masażu, leżanki, armatki i kaskady wodne, dziką rzekę, jacuzzi, zjeżdżalnię pontonową, dmuchany wodny plac zabaw i wiele innych. Do dyspozycji gości jest prawie 9 000 m² wodnej rozrywki i relaksu. Woda termalna pozyskiwana jest z głębokości 2500 m, a jej temperatura osiąga 72 °C.

Więcej informacji i pełną ofertę obiektu znajdziecie na stronie www.termabania.pl. Wpadnijcie także do social mediów: Facebook, Instagram, Google+, YouTube.

 

Zawartość przesyłki: 2 broszury, brelok, długopis, smycz

terma_bania

Dziękuję przedstawionych firmom za wsparcie mojej kolekcji :)

I to wszystko na dzisiaj. Jutro rozpoczynamy nowy tydzień. Na pewno pojawi się kurier. Czy dołączy do niego listonosz lub kurierzy z innych firm? Zapraszam jutro wieczorem na kolejny wpis, z którego wszystkiego się dowiecie. Dobrej nocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.