Próbka: raz, dwa, trzy + 3 lata od założenia bloga

Dobry wieczór! Jak się miewacie? Tak, tak, wiem. Wpis z próbkami miał pojawić się w ubiegły weekend, ale coś nie wypaliło. Przepraszam. Zgodnie jednak z powiedzianym słowem, dzisiaj przedstawię Wam kilka próbek, które otrzymałem w ostatnim czasie.

Dzisiejszy post nie będzie zbyt długi, bo nie mam szczególnie o czym się rozpisywać, a godzina też już późna. Otrzymałem dzisiaj 2 odpowiedzi na moje prośby. Jedna z firm nie posiada jeszcze gadżetów, ale mają pojawić się one w najbliższych tygodniach, kiedy to obiecano mi powrót do mojej wiadomości. Druga skierowała prośbę do odpowiednich osób i w razie zainteresowanie ktoś skontaktuje się ze mną.

Nowy tydzień nie zaczął się jeszcze najgorzej, ponieważ dostałem 2 przesyłki. Obydwie zapowiedziana. Jedna zza granicy, a druga to pobraniowa paczka pocztowa (warunkiem otrzymania gadżetów było opłacenie kosztów przesyłki). Tym samym moja lista pozytywów skurczyła się zaledwie do 8 pozycji. W najbliższych dniach postaram się to naprawić :)

I przechodzimy do konkretów. Oto, jakie próbki dotarły do mnie w ostatnich dniach/tygodniach:

Przesyłka nr 1: IKEA

  • 3 zestawy ograniczników do komód IKEA

ikea_ograniczniki


Przesyłka nr 2: SURF

  • próbka płyny do prania
  • imienny list

surf


Przesyłka nr 3: NOCLAF – polski producent wilgocioodpornych mebli

  • list
  • instrukcja wykonywania testu
  • katalog
  • wzornik dekorów
  • tester

noclaf

Dzisiaj może niezbyt ciekawie, ale też trzeba było zaprezentować :) Jutro wpis z wyjątkowymi dla mnie gadżetami, które otrzymałem w drugiej połowie sierpnia. A teraz życzę Wam miłego wieczoru i wielu przesyłek w dniu jutrzejszym. Cześć!

[EDYCJA] Zapomniałem wspomnieć, że dokładnie 3 lata założyłem mojego bloga! Wtedy też pojawiły się pierwsze dwa wpisy: organizacyjny i z wygranym kalendarzem w konkursie RMF Maxxx. Nie uważam jednak tej daty jako powodu do świętowania, ponieważ później zapanowała ponad 4 miesięczna przerwa, także na świętowanie 3 urodzin przyjdzie jeszcze czas:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.