Darmowe darmówki

Dobry wieczór! Opadły emocje po wczorajszym meczu? Było blisko, ale niestety to Portugalia zagra w półfinale. Jest żal, smutek, ale i tak wielki sukces naszej reprezentacji. Mimo wszystko jestem z nich bardzo zadowolony :)

A dzisiaj piątek, ostatnia szansa na gadżety w tym tygodniu i tak tez się stało. Listonosz dostarczył mi 3 przesyłki (2 turystyczne + firmowa), a wieczorem dostałem odpowiedź na prośbę w stylu „zobaczymy, co da się zrobić” ;)

Przepraszam Was bardzo, ale dostałem lenia i nie chciało mi się przygotować ani postu „turystyczne”, ani firmowego, ani kolejnego Carrefourowego :P Dzisiaj będzie darmówkowo. Zaprezentuje Wam wszelakie darmówki, które otrzymałem aż od września 2015!

Na początek słynne Everyday.me. W ciągu ostatnich 10 miesięcy otrzymałem od nich parę przesyłek. We wrześniu była to próbka szamponu Head&Shoulders. Również we wrześniu otrzymałem 2 pocieracze do usuwania plam. W listopadzie dotarła do mnie kapsułka Vizir, a w styczniu br. 3 kapsułki Ariel.

everydayme_probki

W ostatnich miesiącach brałem także udział w dwóch akcjach Grona Ambasadorów Everyday.me. No może nie do końca ja, ale po kolei. We wrześniu 2015 moja mama i ja zgłosiliśmy się osobno ze swoich kont do bycia Ambasadorem marki Vizir. Mi się nie powiodło i paczkę kapsułek otrzymała moja mama. W marcu br., podczas testów szamponu Head&Shoulders, sytuacja się odwróciła i to ja zostałem wybrany na Ambasadora. Była fajna zabawa, miłe rozmowy i spotkania z rodziną i ze znajomymi. Niestety nie miałem wtedy czasu na publikację wpisu na temat tych produktów na blogu, a szkoda…

grono_ambasadorow

2016 rok w kwestii darmówek rozpoczął się pod znakiem darmowych starterów. W styczniu otrzymałem starter Plusa, w lutym T-Mobile, a w maju, specjalnie dla mojej siostry, zamówiłem starter Play z wizerunkiem jej ulubionego YouTubera ;)

startery

W międzyczasie dotarła do mnie także testowa prezerwatywa Skyn. Niestety gdzieś zagubiłem zdjęcie, ale chyba nie trzeba jakoś specjlanie prezentować tego produktu :D

Natomiast w kwietniu otrzymałem kolejny katalog z projektami domów. Tym razem od firmy dobre domy (www.dobredomy.pl).

dobredomy

I to wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Było ciekawie? Może chociaż minimalnie? Tak troszeczkę? xD A co u Was? Jak zakończyliście tydzień? Może jakiś kurier albo po prostu listonosz? Dobrej nocki życzę, cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.