To może czas na nowy wpis?

Dzień dobry! Czy ktoś tu jeszcze o mnie pamięta? Na prawie trzy tygodnie zostawiłem Was bez żadnych wieści i wpisów na blogu. Powodem tego był znany przez wszystkich brak czasu… Zakończyłem 3 semestr na studia – na szczęście bez żadnych warunków i rozpocząłem kolejny. Niestety planistki nie były już tak dobroduszne, jak pół roku temu i dały nam tylko jeden dodatkowy dzień wolnego – czwartek. Pozostałe dni spędzam na uczelni. Zazwyczaj od 11-12 do 16, 17, a nawet i do 19. Powrót do domu zajmuje mi niecałe 2 h, więc po powrocie marzę jedynie o odpoczynku.

Od ostatniego wpisu wysłałem, uwaga… 7 wiadomości, z których jedna była swego rodzaju przypomnieniem się, co dało mi drobne gadżety do kolekcji. Oprócz tego przyszło 5 nowych przesyłek, które mam nadzieję, że na dniach się pojawią na blogu.

Podziękowania i serdeczne pozdrowienia należą się Bartkowi, który czekał cierpliwie na nowy post i zmotywował mnie, by usiąść i go dzisiaj napisać :) Dzięki! :)

A co w dzisiejszym wpisie? Różnorodnie! Będzie autograf, przesyłka kurierska i zwykła pocztowa. Zapraszam!

 

Pierwsza przesyłka dotarła do mnie z Biura Posła do Parlamentu Europejskiego Pana Bogdana Wenty. Słynny i zapewne znany każdemu polski i niemiecki piłkarz ręczny oraz trener piłki ręcznej. W latach 1981–1994 reprezentant Polski, zaś w latach 1997–2000 reprezentant Niemiec. Od 2004 do 2012 pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Obecnie jest Posłem do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

Więcej informacji o Panu Bogdanie znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej  www.wentabogdan.pl, na którą serdecznie Was zapraszam oraz na Facebooku, Google+ i YouTube.

W otrzymanej kopercie znalazł się autograf od Pana Bogdana ze „sportowymi pozdrowieniami” :) Serdecznie dziękuję!


Nadawcą drugiej przesyłki, którą dostarczył kurier GLS, była firma GLS Poland :) GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. Częścią portfela usług jest ekspresowy transport na terenie Polski. Nowoczesne rozwiązania IT czynią współpracę z GLS łatwą, bezpieczną i wygodną.

Firma GLS Poland specjalizuje się w usługach kurierskich i ekspresowym transporcie w Polsce, doręczaniu paczek międzynarodowych przy zachowaniu krótkich czasów dostawy w całej Europie. Oprócz tego firma posiada zwartą sieć około 1500 punktów ParcelShop’ów, w których możemy nadać i odebrać swoją paczkę.

Pełną ofertę firmy znajdziecie na stronie www.gls-group.eu/PL, a także na niedawno założonym oficjalnym facebookowym profilu.

Koperta kurierska z logo firmy zawierała:

  • smycz :)
  • notes na magnesie
  • opakowanie żelek w kształcie samochodów dostawczych


Trzecia i ostatnia przesyłka na dziś dotarła do mnie z Warszawy od partii Prawo i Sprawiedliwość. PiS – polska partia polityczna założona na kongresie 29 maja 2001 roku. Powołana została przez braci Lecha i Jarosława Kaczyńskich, na fali popularności uzyskanej przez Lecha podczas sprawowania przez niego funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego w rządzie Akcji Wyborczej Solidarność. Ideologia partii stanowi połączenie konserwatyzmu społecznego i narodowego, solidaryzmu oraz chrześcijańskiej demokracji. Prawo i Sprawiedliwość należy do grupy Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy w Parlamencie Europejskim oraz do europejskiej partii politycznej Sojusz Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

Zainteresowanych działalnością partii odsyłam na stronę www.pis.org.pl oraz do social mediów: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Flickr oraz Livestream.

Koperta z pieczątką partii skrywała w sobie:

  • smycz
  • długopis
  • przypinkę

Serdecznie dziękuję wszystkim nadawcom za wsparcie mojej kolekcji :)

A co u Was słychać? Co się zmieniło w czasie mojej 3 tygodniowej nieobecności? Przeżywacie oblężenie paczek z gadżetami czy tak jak ja nieco przystopowaliście? Chwalcie się w komentarzach, a ja chętnie odwiedzę Wasze blogi. Tymczasem życzę udanego tygodnia i do następnego wpisu :)

Komentarzy [4]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.