Z dna szafy na bloga

Dobry wieczór, cześć!

Jak minął Wam dzień? U mnie w szkole dzisiaj „dzień kartkówek” i aż 3 godziny polskiego – to co mat-fiz uwielbia najbardziej ;) Jutro czeka mnie jednak sprawdzian z fizyki, więc się nie będę dzisiaj rozpisywał. Tradycyjnie tylko szybko wspomnę o skrzynce mailowej, na którą przyszły dzisiaj dwie wiadomości – jeden negatyw oraz jedna informacja o wysłaniu obiecanej dla mnie przesyłki. Przyjdzie ona z Krakowa, więc w najlepszym wypadku już jutro powinna być u mnie, jak nie to mam nadzieję, że piątek się pojawi.

Podczas weekendowych niewielkich porządków w szafie pod wieloma kurtkami i bluzami znalazłem jeden bardzo fajny zestaw, który otrzymałem podczas wycieczki do pobliskiego mi Babiogórskiego Parku Narodowego. Wszystko miało miejsce ponad roku temu, kiedy to z moją klasą wybraliśmy się na Rajd Babiogórski. Po powrocie ze szlaku udaliśmy się do Schroniska na ognisko z kiełbaskami, gdzie wzięliśmy grupowo udział w konkursie. Wspólnymi siłami rozwiązaliśmy test na temat BPN i w nagrodę otrzymaliśmy:

 • płócienną torbę
 • grę planszową „Odkryj Parki Narodowe”
 • 10 zestawów informatorów składających się z:
  • małej teczki
  • 5 broszurek
  • małej mapki przedstawiającej ścieżkę edukacyjną „Mokry Kozub”
  • zestawu 12 naklejek

Nagrodę po wycieczce zabrałem do domu i tak już u mnie została. Nie było zainteresowanych na nią ;) Dodatkowo każdy z uczestników otrzymywał jeszcze przypinkę z logiem parku i datą rajdu, lecz zapomniałem dołączyć jej do zdjęcia.

A co tam u Was? Skrzynki pełne? Ja czekam na wysłaną przesyłkę, która na pewno już niedługo zagości na moim blogu. Do zobaczenia!

bpn

Komentarzy [1]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.