Wiosenne przebudzenie u Gadżeciarza

Cześć, dzień dobry! Witam Was po „krótkiej” wiosennej przerwie u Gadżeciarza. Początek maja nie był bogaty w przesyłki, przez co znowu zaniedbałem nieco bloga (mimo oczekujących 3 przesyłek z końca kwietnia). Ostatnie dni przyniosły jednak aż 8 nowych przesyłek, co zmotywowało mnie do publikacji nowego wpisu. Czas na wiosenne przebudzenie u Gadżeciarza!

Nie będę się dzisiaj zbytnio rozpisywał i przedłużał. Na pewno są tacy, którzy nie mogli się doczekać nowego wpisu z gadżetami. Dzisiaj przedstawię Wam 3 firmy, które zgodziły się wesprzeć moją kolekcję swoimi materiałami reklamowymi. Poznajcie je!

 

Firma Nordic Consulting & Development Company (NCDC) od 1997 r. znajduje się w czołówce systemów ubezpieczeniowych. Oferuje szeroki zakres usług związanych z systemem TIA, od profesjonalnych usług doradczych po rozwiązania SaaS / Cloud. NCDC używa unikalnych metod i narzędzi rozwijanych przez lata. Firma ukończyła jedno z najszybszych i najbardziej wydajnych wdrożeń w historii TIA, obejmujących zarówno aplikację back-office, jak i internet.

NCDC jest partnerem TIA Advanced Solution, ekspertem w dziedzinie opracowywania, wdrażania, automatyzacji, obsługi i monitorowania systemu ubezpieczeniowego stworzonego przez TIA Technology A / S. Dzięki metodom implementacji NCDC może zmniejszyć czas poświęcony standardowej implementacji TIA o 80%. Zmniejszone koszty utrzymania, jakie NCDC osiąga, są wydawane na zwiększenie funkcjonalności firmy. Firma zapewnia 12-miesięczną gwarancję.

Po więcej informacji o firmie NCDC odsyłam Was na stronę www.ncdc.eu, a także do social mediów: Facebook, LinkedIn.

 
Co zawierała otrzymana przesyłka?

 • list
 • notes
 • 2 ołówki
 • brelok ze zwijaczem do kluczy
 • czyścik do ekranów
 • długopis (nr 733 w kolekcji)
 • 2 smycze (nr 732 w kolekcji)


MonsterPolska.pl – to internetowy serwis pracy o międzynarodowym zasięgu, oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Serwis należy do firmy Monster Polska, będącej częścią międzynarodowej grupy Alma Career oraz Monster Worldwide i jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie.

Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując rekrutacje lokalne i międzynarodowe. Dzięki dostosowaniu portalu do użytkowników mobilnych, aktywnej obecności w mediach społecznościowych oraz współpracy z czołowymi polskimi portalami i serwisami branżowymi (m.in. Interia, WP, Money), publikowane w serwisie oferty pracy docierają do szerokiego grona kandydatów.

Skuteczność rekrutacji gwarantują innowacyjne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się̨ potrzeby rynku pracy. Należą do nich autorskie produkty pozwalające pracodawcom na efektywne poszukiwanie pracowników w mediach społecznościowych, jak targetowane reklamy ofert pracy (Monster Social Job Ads), czy unikalne narzędzie do wyszukiwania kandydatów z branży IT (TalentBin).

Poszukujących pracy oraz zainteresowanych działalnością firmy Monster Polska zachęcam do wizyty na stronie MonsterPolska.pl oraz na oficjalnych profilach firmy w mediach społecznościowych: na Facebooku, Google+, Twitterze i YouTube’ie.

 
Przesyłka kurierska FedEx skrywała w sobie:

 • papierową torbę
 • notes
 • 2 metalowe długopisy (nr 734 i 735 w kolekcji)


SMARTkiss –  to aplikacja, która stawia na budowanie wartościowych relacji w rzeczywistym świecie. Użytkownicy aplikacji to ludzie świadomie wykorzystujący możliwości internetu w codziennym życiu, ale nader wszystko ceniący prawdziwe relacje z drugim człowiekiem – wspólne spędzanie czasu, dzielenie pasji, rozmowy face to face. SMARTkiss to dla nich atrakcyjna forma nawiązywania nowych relacji, poszerzania grona znajomych oraz dobra zabawa.

Głównym celem aplikacji jest poznawanie nowych ludzi, szukanie na mapie innych użytkowników, którzy w danej chwili znajdują się w Twojej okolicy (zasięgu Twojego radaru). Każdy użytkownik na mapie jest oznaczony punktem. Jeśli jesteśmy zainteresowani poznaniem danej osoby, wysyłamy jej zaproszenie do spotkania. By doszło do spotkania, niezbędna jest zgoda wyrażona przez drugą stronę. Jeśli zaproszenie zostało zaakceptowane – nic prostszego. Pozostaje już tylko spotkanie i zrobienie SMARTkiss’a, czyli zeskanowanie kodu QR wygenerowanego na drugim smartfonie.

Korzystanie z aplikacji to także forma zabawy w terenie. Na mapie, na której widzisz użytkowników, dodatkowo ulokowane są inne punkty, których zdobycie przynosi wymierne korzyści: zwiększenie radaru (zasięg widoczności innych użytkowników), przedłużenie konta premium czy np. zbieranie SMARTcoins i wymienianie ich na nagrody w ramach programu lojalnościowego „SMARTcoin”. Zebraną walutę wymieniasz na nagrody – karty podarunkowe do Rossmanna, Empika, Spotify, Douglas czy Google Play.

Aplikację SMARTkiss możecie pobrać za darmo w jednym z dwóch najpopularniejszy sklepów z apkach: Google Play oraz App Store. A więcej informacji na jej temat znajdziecie na stronie www.smartkiss.me. Nie zapomnijcie także odwiedzić SMARTkiss na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz YouTube’ie.

 
Po rozpakowaniu zapowiedzianej przesyłki ujrzałem zapowiedziane:

 • 5 smyczy reklamowych (nr 736 w kolekcji)

Serdecznie dziękuję powyższym nadawcom za wsparcie mojej kolekcji, a przede wszystkim za kolejne smyczki :) Po otrzymaniu ostatnich przesyłek, moja kolekcja liczy obecnie 771 długopisów reklamowych oraz 769 smyczy na klucze! Przyznam, że obecnie statystyka jest bardzo wyrównana i często liczba długopisów i smyczy jest sobie równa, ale co najważniejsze, sukcesywnie rośnie. Już niedługo – mam nadzieję, że jeszcze przed wakacjami – będziemy świętować kolejne dwa jubileusze: 800. długopis oraz 800. smycz w kolekcji. A mój cel zebrania 1000 smyczek przenosi się na razie w odległą przyszłość. Mam jednak nadzieję, że kiedyś do niego dotrę :)

To wszystko na dzisiaj. Dzięki za pamięć o Gadżeciarzu i lekturę tego wpisu. Zachęcam do komentowania oraz odwiedzin facebookowego profilu, gdzie po zostawieniu „lajka” zawsze będziecie otrzymywać informacje o nowych wpisach na blogu. Miłego popołudnia, cześć!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 27 = 35