Wakacyjne podróże z Gadżeciarzem

Dobry wieczór! I rozpoczął się kolejny tydzień, ostatni tydzień czerwca, ale i pierwszy tydzień wakacji! Z tej okazji rozpoczynam na moim blogu nową akcję „Wakacyjne podróże z Gadżeciarzem”. Na mojej liście przesyłek do publikacji znajduje się aż 51 pozycji! To idealna okazja do zapoczątkowania mojej akcji. W każdym poście pokrótce zaprezentuje każdą z gmin/urzędów/powiatów wraz z otrzymanymi gadżetami. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Zanim zaczniemy, jeszcze krótka informacja – dzisiaj otrzymałem jedną przesyłkę z biura, z którym kontaktowałem się w listopadzie 2015 roku. Wtedy gadżetów nie mieli, ale obiecali, że jak się pojawią to wyślą. Miło, że pamiętali :) Zaczynamy!

 

Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą

Położenie: powiat lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie
Atrakcje turystyczne: trójskrzydłowy klasztor pofranciszkański z końca XVIII wieku, Grodzisko zwane „Górą Zamkową”, fragment ruin kościoła św. Krzyża z końca XIII wieku (zniszczony w 1656 r.).
Więcej informacji: www.dobrzyn.pl

Zawartość przesyłki: mapa turystyczna, broszura, magnes

dobrzyn_nad_wsila


Nadleśnictwo Oława

Położenie: powiat oławski, województwo dolnośląskie
Informacja: Nadleśnictwo Oława zarządza lasami na pow. 169 km2 ( 16,9 tyś. Ha ) i jest położone na południowy wschód od Wrocławia, na Nizinie Śląskiej. Tutejsze lasy grupują się w pradolinie i na prawym brzegu Odry, podczas gdy lewobrzeżna część zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa to prawie bezleśne tereny o intensywnym rolnictwie na wysokiej klasy glebach.
Więcej informacji: www.olawa.wroclaw.lasy.gov.pl

Zawartość przesyłki: list, papierowa torba, 2 metalowe długopisy

nadlesnictwo_olawa


Starostwo Powiatowe w Rzeszowie
(powiat rzeszowski)

Położenie: powiat rzeszowski, województwo podkarpackie
Atrakcje turystyczne: Pałac Lubomirskich w Łące, Pałac rodziny Wodzickich w Tyczynie z drugiej połowy XIX w., dwór rodziny Straszewskich w Zgłobniu, późnobarokowy pałac w Boguchwale oraz zabudowa rynków miejskich w Głogowie Młp. Tyczynie, Błażowej, Dynowie i Sokołowie Małopolskim.
Więcej informacji: www.powiat.rzeszow.pl

Zawartość przesyłki (przesyłka InPost): smycz, długopis, pin

powiatrzeszowski


Urząd Miasta i Gminy w Białej Rawskiej

Położenie: powiat rawski, województwo łódzkie
Atrakcje turystyczne: Pałac wzniesiony w 1. połowie XIX w., w stylu romańskim, kościół św. Wojciecha, synagoga w Białej Rawskiej, dawny cmentarz żydowski, stacja kolei wąskotorowej w Białej Rawskiej.
Więcej informacji: www.bialarawska.pl

Zawartość przesyłki: list, 2 broszury, opaska odblaskowa, metalowy długopis

gmina_biała_rawska


Urząd Gminy Grzmiąca

Położenie: powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie
Atrakcje turystyczne: wieża ciśnień z XIX wieku przy dworcu kolejowym w Grzmiącej, kościół pow. NMP Królowej Polski w Grzmiącej z 1600 r., kaplica na cmentarzu komunalnym z 1917 r., zniszczona lodownia z 1711 roku, owczarnia z 1864 r., zabudowa elewatora z XIX w., pałac rodu von Glasenapp (obecnie siedziba Urzędu Gmin).
Więcej informacji: www.grzmiaca.org.pl

Zawartość przesyłkimapa turystyczna, brelok, metalowy długopis, smycz

GminaGrzmiaca

To wszystko, co na dzisiaj przygotowałem. Dajcie znać, czy podoba się Wam taki sposób prezentacji przesyłek „turystycznych”. Firmowe oczywiście pozostają bez zmian, a takie pojawią się już jutro. Życzę spokojnej nocy i wielu przesyłek w nadchodzących dniach. Cześć!

Komentarzy [4]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.