„W odpowiedzi informuje, że już nie posiadamy”

Cześć, dobry wieczór. Jak spędziliście tą piękną sobotę? Pogoda rewelacyjna, koło 16 st., przygrzewające słoneczko, aż miło ;-) Wieczorem oglądnąłem prognozą pogody i wiem, że na jutro zapowiadają u mnie deszcz. Co dobre to się szybko kończy. Deszcz to mały pikuś, na czwartek zapowiedzieli opady deszczu ze śniegiem! Czyżby zima? Patrząc na reklamy w telewizji i wystroje hipermarketów i centrów handlowych to Święta już w pełni, więc na śnieg to może też już odpowiednia pora?

Wczoraj wpadły nowe 3 przesyłki – naprawdę fajne, a opisze je jutro, pojutrze i popojutrze (chyba, że coś pokrzyżuje moje plany). Dzisiaj jeszcze jedna przesyłka ze środy. Na koniec zostawiłem najmniejszą kopertkę z bez gadżetową zawartością. W kopercie znajdował się list od Kierownika Wydziału Oświaty, Promocji, Rozwoju i Zarządzania Kryzysowego Powiatu Nidzickiego, w którym dowiaduje się, iż zasoby gadżetów reklamowych na ten rok zostały wyczerpane, a w nowe materiały promocyjne Starostwo zaopatrzy się dopiero w 2015 roku. Będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość i spróbować ponownie za 2-3 miesiące ;)

Zaległości opisane, teraz w kolejce zostają kolejne trzy, nowe przesyłki. Postaram się je jutro sobie wszystkie sfotografować i sukcesywnie publikować. Kończąc chciałbym Wam życzyć spokojnej nocki i miłej niedzieli – odpoczywajcie!

powiatnidzicki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.