„To wszystko dla Ciebie!” – cz. 4, 5 i 6

Dobry wieczór! Ale człowiek robi się leniwy, gdy za oknem taki skwar. Jeszcze dwa dni takich upałów, bo w poniedziałek podobno już deszczowo. Od samego rana byłem dzisiaj zasypywany odpowiedziami na moje prośby. Szkoda tylko, że było to aż 7 negatywów! Po części byłem na to przygotowany, gdyż już wcześniej obiło mi się o uszy, że sieć ta zaprzestała wysyłki gadżetów, ale „atakując” wszystkie jej sklepy (nie było ich wiele), liczyłem choć na jeden wyjątek. Było też trochę bardziej optymistycznie. Jedna z firm poprosiła o przesłanie prośby przez formularz kontaktowy na anglojęzycznej wersji strony (nie wiem, czy ta polska jest jakaś gorsza?), kolejna przesłała zapytanie do odpowiedniego działa, a jedna z Pań próbowała mi wmówić, że gadżety już kiedyś od nich dostałem, a to jest na pewno nieprawdą.

Mimo upału pojawił się jednak listonosz z czterema przesyłkami (2 zapowiedziane). Dzisiaj jednak zaprezentuje Wam przesyłki otrzymane 7 czerwca, czyli w sumie nie tak dawno :) Kontynuujemy cykl gadżetów z serii „To wszystko dla Ciebie”. Przyznam się otwarcie, że skontaktowałem się z każdym hipermarketem sieci Carrefour w Polsce. Odzew naprawdę mnie zaskoczył, gdyż wiele z nich bardzo serdecznie odebrało moją prośbę i obdarowało mnie posiadanymi gadżetami. Pewien czas temu prezentowałem już trzy przesyłki od sklepów Carrefour (zobacz tutaj i tutaj). Dzisiaj przyszedł czas na kolejne trzy (a to jeszcze nie koniec :D)

Dla przypomnienia kilka słów o sieci Carrefour:

Carrefour rozpoczął działalność w Polsce w 1997 roku, otwierając swój pierwszy hipermarket w Łodzi. Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa. Obecnie pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 800 sklepów w różnych formatach, są to:hipermarkety(Carrefour), supermarkety(Carrefour Market), sklepy osiedlowe (Carrefour Express i Globi)oraz specjalistyczne (Galeria Alkoholi). Carrefour jest także właścicielem i zarządcą centrów handlowych oraz sieci stacji paliw.

Misją Carrefour jest dopasowanie oferty handlowej do potrzeb wszystkich klientów i zapewnienie im szerokiego wyboru produktów w atrakcyjnych cenach. Firma dokłada wszelkich starań, aby sklepy Carrefour sprzyjały prostym i przyjemnym zakupom. Każdy klient jest traktowany z należnym mu szacunkiem, a jego oczekiwania i potrzeby są brane pod uwagę. Wartości na których Carrefour realizuje swoje cele biznesowe to: zaangażowanie, troska oraz pozytywne nastawienie.

A oto kolejne Carrefourowe gadżety. Każdy poprzedzony wiadomością z pozytywem.

Pierwsza z przesyłek dotarła do mnie z Podkarpacia. Carrefour Dębica znajduje się w Galerii Dębickiej przy ul. Ks. Nosala 2. Na swoich klientów czeka od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, a w niedzielę od 9 do 21. Sklep oferuje swoim klientów możliwość korzystania z następujących programów lojalnościowych: Karta Seniora dla osób które ukończyły 60 lat, Karta Rodzinka rabaty od poniedziałku do piątku 5% w niedzielę 10%, Karta Carrefour Visa i inne. Na terenie sklepu znajduje się także Kasa Rodzinna, która jest specjalnie przystosowana dla najmłodszych pociech.

Sklep, tak jak wszystkie, posiada swój profil na Facebooku, na który serdecznie zapraszam: http://www.facebook.com/CarrefourGaleriaDebicka.

A w kopercie znalazły się:

  • 2 smyczki

carrefour_debica


Przenosimy się na drugi koniec Polski, gdzie została nadana kolejna przesyłka. Carrefour Wrocław Borek leży przy al. Hallera 52 we Wrocławiu i został otwarty w 1999 roku. Jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, a w niedzielę 9-21. W hipermarkecie wprowadzono system jednej kolejki, który skraca czas oczekiwania do kas. W kasie rodzinnej na posiadaczy Karty Dużej Rodziny czekają specjalne rabaty, a we wtorki za okazaniem Karty Seniora klienci otrzymują e-bony na kolejne zakupy. Na dziale produktów świeżych wykwalifikowani pracownicy pieką pyszne ciasta i pieczywo, sprzedają świeże mięso i ryby oraz wędliny ze sklepowej wędzarni.

Więcej informacji na temat sklepu oraz aktualne promocje znajdziecie na Facebookowym profilu hipermarketu.

Co zawierała otrzymana przesyłka?

  • smycz
  • długopis
  • 4 balony
  • brelok

carrefour_wroclaw


Trzecia i ostatnia na dzisiaj przesyłka dotarła do mnie z Chojnic. Carrefour Chojnice znajdziecie przy ul. Bayeux 1. Sklep otwarty jest codziennie od 7 do 22, a w niedzielę od 8 do 21. Na terenie sklepu mieści się wędzarnia czy kasy rodzinne. Honorowana jest także Karta Dużej Rodziny. Sklep jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, a w jego pobliżu znajdziemy także m. in. bankomat, punkt foto, kwiaciarnię, aptekę, toaletę czy salon sieci komórkowych.

Sklep znajdziemy oczywiście także na Facebooku, gdzie Was serdecznie zapraszam.

Otrzymana przesyłka byłą bogata w następujące gadżety:

  • t-shirt
  • notes
  • smycz
  • długopis
  • 9 żetonów do wózka

carrefour_chojnice

I to wszystko, dziękuję za przesłane gadżety! Bardzo fajne te Carrefoury :) Już wkrótce kolejne części naszego cyklu „To wszystko dla Ciebie”! Tymczasem żegnam się z Wami. Życzę miłego weekendu i zapraszam ponownie do odwiedzin Gadżeciarza :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 + = 86