Smakołyk dla kota

Witajcie ponownie, dobry wieczór! Teoretycznie powinienem zacząć od jakiejś mega przesyłki, by ponownie zachęcić Was do regularnego odwiedzania mojego bloga, ale na mojej liście pierwszą pozycję zajmowały próbki, więc próbki przedstawię. Zdarzyły się też dwie czy trzy osoby, które pisały do mnie w sprawie próbek karm dla psów czy kotów, więc po części spełnię Waszą prośbę.

Próbki dla kota oferuje firmy Josera. Oferta jest jednak limitowana i na każdy dzień jest przygotowana określona liczba darmowych zestawów próbek. Przeważnie próbowałem zamówić próbki wieczorami, dlatego zapewne mi się nie udawało. Kiedyś w wolno popołudnie przypomniałem sobie o firmie i się udało. Wyświetlił mi się formularz zamówienie próbek, gdzie możemy wybrać 2 opakowanie chrupek spośród 7 rodzajów (możemy zamówić dwie identyczne karmy – wybór należy do Was). Po 6 dniach dostałem maila od firmy kurierskiej Siódemka, że została nadana dla mnie paczka. Następnego dnia otrzymałem zamówione próbki. Mój kot był chyba zadowolony, a chrupeczki mu smakowały. W pudełku oprócz dwóch opakowań chrupek znalazły się także:

  • list
  • 2 broszury
  • kartka z życzeniami „smacznego” i imieniem kota

Firma ta oferuje także karmy dla psów, niestety te karmy nie są wysyłane jako próbki. A tutaj możecie zamówić próbki dla swojego kocura (albo kotki) ;-) Dobranoc!

josera

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.