Przesyłka po 2 miesiącach!

Dobry wieczór! Cały dzień zabierałem się do napisania tego postu, ale nie wyszło mi to jakoś i teraz kilka minut przez północą tworzę ten post. Jest to przesyłka turystyczna, którą wczoraj dostałem, a jej nadawcą był Urząd Miejski w Karpaczu. Co najciekawsze maila z prośbą wysłałem 27 listopada, czyli ponad 2 miesiące temu. Miło z ich strony, że pamiętali ;) Co prawda w kopercie nie znalazłem żadnych gadżetów, ale mimo to przesyłka mi się spodobała, gdyż składała się z:

  • 2 informatorów turystycznych
  • arkusza naklejek z logo miasta
  • 3 pocztówek
  • 8 ulotek

Karpacz to miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Położone w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Łomnicy. Na terenie miasta znajdziemy wiele atrakcji, m. in. Świątynie Wang, Muzeum Zabawek, Dziki Wodospad, skocznie narciarską Orlinek czy dom Henryka Tomaszewskiego. W mieście usytuowana jest także meta wyścigu Tour de Pologne.

Zapraszam Was jutro na mojego bloga, prawdopodobnie w godzinach wieczornych. Przygotowuję dla Was specjalny post – domyślacie się już z jakiej okazji? Do zobaczenia, dobranoc! :)

karpacz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.