Perfumy Yodeyma

Dobry wieczór :) Zwlekam z tym postem od ponad tygodnia chyba. Wreszcie – mimo chwilowo braku wolnego czasu – zmobilizowałem się i pisze. Będzie to krótki post, bo nic ciekawego w świecie przesyłek się nie dzieje. Dzisiaj otrzymałem jedynie list z kodem aktywacyjnym konto na Allegro, gdyż dotychczas korzystałem z konta mamy, a kiedyś trzeba się usamodzielnić, haha :D Na mailu jedna odpowiedź, że jest kryzys, oszczędzają i gadżetów nie posiadają, ale odsyłają do innej instytucji, która powinna mieć – napisałem, czekamy na odpowiedź.

Wracając do perfum, jest to oczywiście próbka perfum zamówionych na stronie Yodeyma.com. W kopercie do próbki perfum (15 ml) dołączony byl, list oraz broszurka z pełną listą dostępnym zapachów. Zamówiona próbka to perfumy damskie – Nicolas. Jeżeli dobrze policzyłem w ofertcie Yodeymy znajdziemy 90 zapachów dla kobiet oraz 70 dla mężczyzn. Zamówiłem dzisiaj jeszcze jedną, męską próbkę. Czekam na przesyłkę.

Tymczasem się żegnam. Życzę udanych łowów i wielu niezapowiedzianych przesyłek. Kryzys czas pożegnać! :)

yodeyma1

Komentarzy [5]

  1. Jak wiesz ja dostałem dziś 3 takie :) Nie wiem nawet jakie zapachy przyszły. Spróbuję jeszcze dostać :) Z odpowiedzi na prośby o gadżety dostałem jedynie informacje, że mają ulotki darmowe, ale nie mogę wysłać. Musiałbym pokryć koszty. Inne rzeczy jak koszulki, długopisy czy pendrivy są tylko płatne.

    • Ja raz tak pokusiłem się o wysłanie koperty i znaczków i średnio byłem zadowolony z otrzymanych gadżetów. Raz też dostałem propozycję zakupu gadżetów, które zostaną oczywiście wysłane na mój koszt – nie skorzystałem oczywiście :)

    • Dziękuje :) Niby na stronie jest informacja, że wysyłają do 10 dni, ale moje próbki zamawiałem dokładnie 12 sierpnia, a przyszły bodajże 1 września, więc w niecałe 3 tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.