Pełna mobilizacja i powrót na bloga!

Cześć! Ale mnie tu dawno nie było. Zapewne zapytacie „dlaczego?”. Powód chyba banalny, a może nawet oczywisty – wakacje. Potrzebowałem nieco czasu do odpoczynku i regeneracji sił. Pogoda dopisywała, były dni ciepłe, a momentami wręcz bardzo upalne, więc aż grzechem byłoby siedzieć przy komputerze marnując tak piękne dni. To właśnie dlatego nieco przez ponad trzy tygodnie nic się tutaj nie działo.

W związku z moją niewielką aktywnością przy komputerze, jak można się domyślić, niewiele też wysyłałem. Co automatycznie oznacza, że niewiele też otrzymałem. W ciągu ostatnich 3 tygodni otrzymałem 10 przesyłek, z których 2 były paczkami kurierskimi, a jedna była Paczką Ambasadora, którą pochwaliłem się już na moim fanpage’u – wkrótce więcej na ten temat na moim blogu.

Wśród otrzymanych przesyłek doręczonych przez listonosza były dwie, które znacząco zapisały się w historii kolekcji smyczy reklamowych Gadżeciarza. Pierwszą z nich otrzymałem 8 sierpnia. Zawierała ona dwie smyczki z logo pewnej firmy. Jedna z nich została wyjątkową, jubileuszową, 800. smyczą w moich zbiorach! Na fanpage’u była już prezentowana, ale by tradycji stało się zadość, to pokaże Wam ją również tutaj. Firma poprosiła jednak o anonimowość, dlatego logo zostało na niej zamazane.

Druga z przesyłek, o której chciałem wspomnieć pochodzi z wymiany smyczek z bardzo sympatycznym Adamem, którego pozdrawiam i dziękuję za chęć ponownej współpracy :) Zawierała ona 25 smyczy, z których 24 dołączyły do moich zbiorów (tak się złożyło, że jedną z nich otrzymałem właśnie w przesyłek od powyższej firmy – taki zbieg okoliczności:) ). Dzięki tej wymianie moja kolekcja liczy obecnie 825 smyczy! Nie mówię o kolejnych celach, ponieważ czym częściej o nich wspominam, tym gorzej idzie mi zbieranie nowych okazów :)

Dobrze, przejdźmy do tej części postu, na którym zapewne wszyscy czekają, czyli przesyłek!

 

Olimp Laboratories polska firma farmaceutyczna założona w 1990 roku. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój możliwa jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości i w konsekwencji pozwalających dbać o zdrowie Klienta w najlepszy możliwy sposób. Za dbałość o jakość i bezpieczeństwo produkowanych preparatów firma została doceniona również za granicą, uzyskując status przedsiębiorstwa międzynarodowego, którego produkty eksportowane są do ponad 70 państw. W sierpniu 2015 r. spółka Olimp Laboratories oddała do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy – jeden z najbardziej innowacyjnych w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków.

Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi, a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.

W ofercie firmy znajdziemy pełen wachlarz produktów mających wiele zastosowań (alergia, cholesterol, gardło, odporność odwodnienie, podróż, pamięć, układ pokarmowy, wątroba, wzrok i wiele innych).

Pełną ofertę firmy oraz informacje o oferowanych produktach znajdziecie na stronie www.olimp-labs.com. Odwiedźcie także social media firmy: Facebook, Google+ oraz YouTube.

 

Otrzymana przesyłka zawierała:

 • magazyn „Perfect Body”
 • katalog produktów
 • naszywkę
 • 4 długopisy
 • 3 smycze


Roboclean – system czyszczący przeznaczony do gruntownego sprzątania całego domu. Czyści pomieszczenia, w których przebywamy na co dzień. Jest to kompleksowe urządzenie, które oprócz trzepania i odkurzania, filtruje, jonizuje i odświeża powietrze pomagając utrzymać jednocześnie optymalny poziom nawilżenia.

Roboclean wykorzystuje najważniejszy element natury – wodę – która jest najczystszym, najbezpieczniejszym i idealnie szczelnym systemem filtrującym. Te właściwości wody w połączeniu z ogromną siłą przepływu powietrza zapewniają niezwykłą skuteczność sprzątania. Nawet najdrobniejszy kurz jest wciągany i zatapiany raz na zawsze w zbiorniku z wodą, a dom wypełnia czyste, świeże i idealne do oddychania powietrze.

Autoryzowanym dystrybutorem i importerem, produkowanego w Europie, Systemu Czyszczącego Aura Roboclean jest od 2004 roku polska firma DLF Sp. z o.o. z Gdyni, która wprowadziła ten produkt jako pierwsza na polski rynek. Więcej informacji o Roboclean znajdziecie na stronie www.roboclean.pl, a także na facebookowym profilu marki.

 

Paczka kurierska dostarczona przez kuriera DHL zawierała:

 • list :)
 • reklamówkę
 • kubek
 • układankę
 • plastikową kredkę z wymiennymi końcówkami
 • 2 opaski odblaskowe
 • 3 długopisy
 • 2 smycze
 • 3 balony


Loan Me – jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Misją firmy jest pomoc Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach. Według firmy realizacja jej jest możliwa dzięki trzem podstawowym wartościom, którymi kierują się w codziennej pracy: uczciwość, szacunek oraz transparentność, czyli proste rozwiązania.

Firma oprócz udzielania pożyczek gotówkowych udziela się charytatywnie wspierając różnego rodzaju akcje, m. in. zbiórkę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, zbiórkę funduszy i zabawek dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, jak również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Zainteresowanych ofertą firmy Loan Me odsyłam do odwiedzenia strony www.loanme.pl. Firmę znajdziecie także na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Bloggerze.

 

Otrzymana przesyłka skrywała w sobie:

 • 3 broszury
 • 5 ulotek
 • silikonową opaskę
 • 2 przypinki
 • 2 smycze
 • 2 długopisy

Wszystkim nadawcom serdecznie dziękuję za miły kontakt i wsparcie mojej kolekcji swoimi gadżetami :)

Wam dziękuję za kolejne odwiedziny u Gadżeciarza i już teraz zachęcam do kolejnych. W najbliższych dniach, prawdopodobnie codziennie, będę coś dla Was publikował. Miło będzie jeżeli skomentujecie, a także polubicie posty, jak również cały mój fanpage na Facebooku. Miłego popołudnia oraz wolnego wtorku! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 2 =