Paczko-kostka na koniec tygodnia

Cześć, dzień dobry! Jak minął Wam dzień? Jak tam po pierwszy dniu nauki w szkołach? Jak tam w ostatni dzień przed weekendem? Przyznam, że ja nie narzekałem na nudę :) Co prawda, nie otrzymałem znowu żadnego maila (bo sam ich mało ostatnio wysyłam), ale już o 10 pojawił się u mnie listonosz z zapomnianą wczoraj paczką. Niestety oprócz niej nie miał dla mnie nic więcej, ale… Kilka minut po 13 na moim podwórku pojawił się biało-czerwony bus firmy DPD, który kurier miał dla mnie małą paczuszkę w kształcie kostki :) Jak się okazało pochodziła ona od nadawcy z jednego z ostatnich pozytywów, a zawartość wszystkim w domu się spodobała :D W przyszłym tygodniu już na blogu :)

paczka-kostka

A dzisiaj kolejne trzy przesyłki. Zapraszam do zapoznania się z przedstawianymi firmami, jak również otrzymanymi od nich gadżetami:

 

Valvoline – jest najstarszą na świecie marką olejową. Tradycja firmy sięga 1866 roku, kiedy to Amerykanin dr John Ellis opracował recepturę oleju przeznaczonego do smarowania układu zaworowego w powszechnie stosowanych wówczas maszynach parowych.

Produkty Valvoline obecne są na polskim rynku od 1994 roku. Oleje firmy początkowo dostępne były tylko w Pewexie. Po przemianach gospodarczych na początku lat 90-tych dostępność produktów na rynku wzrosła dzięki powstaniu polskiego przedstawicielstwa. Valvoline oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości od olejów silnikowych do kosmetyków samochodowych. Oferuje produkty klasy premium, zarówno do pojazdów terenowych jak i zwykłych, od samochodów osobowych i motocykli, do samochodów ciężarowych oraz stacjonarnych silników przemysłowych.

Więcej informacji o firmie Valvoline znajdziecie na anglojęzycznej stronie www.valvoline.com lub polskojęzycznym fanpage’u.

 

Koperta kurierska DHL zawierała:

 • 2 modele samochodzików
 • brelok

valvoline


Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE od 23 lat jest miejscem promocji i kontaktów dla producentów roślin i środków produkcji ogrodniczej, techniki, dekoracji, wyposażenia, dostawców usług, a także osób zajmujących się dystrybucją i sprzedażą detaliczną, projektowaniem i tworzeniem terenów zieleni. ZIELEŃ TO ŻYCIE to także znakomita platforma Wschód-Zachód — tu, w centrum Polski, łączą się szlaki międzynarodowego handlu. Sprawdzona formuła 2 dni dla profesjonalistów i jednego otwartego dla konsumentów oraz różnorodny i nowatorski program wydarzeń utrwalają dobrą markę wystawy i zwiększają frekwencję branżowych gości. Z 16 000 odwiedzających  w 2015 r., 6 317 to goście branżowi — co stanowi wzrost o ponad 7% w stosunku do ubiegłego roku. Aż 70% branżowych gości to właściciele i menadżerowie. Międzynarodowy charakter targów potwierdza udział wystawców z 12 krajów i odwiedzających z 35 krajów — Europy, zwłaszcza jej wschodnich i północnych rejonów, ale także bardziej odległych krajów Azji czy Ameryki.

Tegoroczna, 24. edycja Wystawy już trwa. Rozpoczęła się wczoraj, 1 września, a zakończy jutro, 3 września dniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych. Całe wydarzenie ma miejsce w Expo XXI WARSZAWA, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Więcej informacji o wystawie znajdziecie na jej stronie internetowej, a także na Facebooku.

 

Po uprzednim pozytywie, otrzymałem przesyłkę, która zawierała:

 • torbę na zakupy
 • damski t-shirt (rozm. L) – w sam raz dla siostry :)
 • smycz
 • 2 zaproszenia
 • 3 długopisy (2 metalowe i plastikowy)

zielen_to_zycie


Prezent Marzeń to nie jest zwykły sklep, to serwis internetowy, w którym możesz kupić emocjonujące przeżycie jak skok ze spadochronem, lot szybowcem czy ekstremalną jazdę autem rajdowym. Możesz również sprawić prezent bliskiej osobie! W ofercie sklepu znajdziemy ponad 1500 prezentów w formie przeżyć dla każdej grupy wiekowej bez względu na płeć.

Prezenty podzielone są na kategorie tematyczne: ekstremalne, za kierownicą, w powietrzu, dla dwojga, w wodzie, sportowo ,kreatywnie, relaks i uroda, kulinaria i degustacje.

Istnieje także możliwość zakupu zestawów prezentowych, które grupują szereg tematycznych przeżyć, dzięki czemu sam zainteresowany ma możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego dla niego prezentu.

Marka PrezentMarzeń.com należy do powstałej w 2009 roku firmy Emotivo, do której należą także Go-racing.pl, Emotivo.events. Od tego czasu firma regularnie dba o to, aby prezenty w formie przeżyć były realizowane z niezmiennie perfekcyjną jakością.

Więcej informacji o Twoim Prezencie Marzeń znajdziecie na stronie www.prezentmarzen.com. Sklep znajdziecie także w social mediach: Facebook, Twitter, Instagram.

 

Zapowiedziana przesyłka skrywała w sobie:

 • list
 • smycz
 • 2 balony
 • katalog reklamowy

emotivo

To wszystko, co chciałem Wam dzisiaj pokazać. Już jutro zapraszam na dzień próbek! Zaprezentuję Wam to wszystko, co otrzymałem w ostatnim czasie do wypróbowania :) Miłego wieczoru, cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.