Nowy tydzień bez entuzjazmu…

Cześć, witajcie! Na wstępnie kilka słów wyjaśnień. Przepraszam za brak wpisów w ostatnich dniach. W piątek nie zdążyłem opublikować wpisu, a weekend spędziłem na weselu. Dla zainteresowanych, w piątek otrzymałem 3 przesyłki oraz 2 paczki kurierskie, które zaprezentuję Wam już dzisiaj! Nowy tydzień nie rozpoczął się dla mnie jednak zbyt szczęśliwie, gdyż nie otrzymałem żadnej przesyłki, ani też żadnej wiadomości. A nie, przepraszam. Popołudniu pojawił się jeden negatyw na Facebooku… Trzeba wziąć się do pracy :)

Dzisiaj wpis przesyłkowy oczywiście, ale zawartość zaprezentowanych dzisiaj przesyłek będzie nieco inna niż zwykle, gdyż zawierały one nagrody z konkursów, w których brałem udział. Zapraszam!

Pierwsza nagroda dotarła do mnie za pośrednictwem firmy InPost. Był to krem NIVEA MEN Creme wygrany za udział w ankiecie. Nagrodę otrzymywało pierwsze 100 osób, które wypełniło ankietę. Mi udało się być jednym z pierwszych, przez co otrzymałem opakowanie kremu wraz z listem gratulacyjnym.

nivea_men


Drugą przesyłkę z nagrodą dostarczył mi w ubiegły piątek kurier GLS. Jej nadawcą była firma Netia. W czasie Igrzysk Olimpijskich na portalu Onet.pl pojawiały się w wybranych dniach bannery reklamowe z grami olimpijskimi (bieg przez płotki, równoważnia, sprint, kajakarstwo oraz skoki do wody). Mi udało się być najlepszym w skokach do wody! Wywalczone 27 pkt. dało mi 1. miejsce w tej konkurencji! Nie chwaląc się, byłem najlepszy! :D Za pierwsze miejsce otrzymałem t-shirt (wybrałem rozmiar L, ale niestety jest trochę za duża, a szkoda…) oraz słuchawki z wymiennymi końcówkami w eleganckim woreczku.

W sumie w konkursie wygrywało 200 osób (po 40 w każdej grze). Za miejsca 1-20 gracz otrzymywał t-shirt oraz słuchawki, miejsca 21-30 nagradzano słuchawkami, a 31-40 t-shirtem. Moja siostra również zdobyła nagrodę. Wywalczyła 25 miejsce w kajakarstwie, co dało jej własny zestaw słuchawek (nie ma na zdjęciu).

netia

Czekamy nadal na wyniki głosowania RMF Maxxx. Niestety do dzisiaj się nie pojawiły. Według regulaminu, nagrody mają być nadane najpóźniej do 30 września br. Nie ma jednak nigdzie informacji, kiedy dokładnie opublikowane zostaną wyniki. Trzeba czekać… :)

A jak u Was rozpoczął się nowy tydzień? Mam nadzieję, że wezmę się wreszcie w garść i zacznę znowu wysyłać większe ilości maili, by ostatnie 3 tygodnie moich wakacji były owocne w przesyłki :) Miłego wieczoru, cześć!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.