Niespodziewana nagroda na początek roku

Dzień dobry! Co u Was słychać? Dzisiaj zapraszam na szybki post, ponieważ nie mam zbyt dużo wolnego czasu – nauka czeka. Ostatnio wspominałem, że w ubiegłą niedzielą, w którą odbył się 25. finał WOŚP, opublikuję specjalny post związany z tym wydarzeniem, lecz postanowiłem się nieco wstrzymać i opublikować go w późniejszym terminie. Dlaczego podjąłem taką decyzję? Musicie poczekać na odpowiedź na to pytanie ;)

Przez cały tydzień nie otrzymałem niestety żadnej przesyłki. Nie wysyłam ostatnio żadnych próśb, co oznacza niestety znikomą ilość otrzymywanych gadżetów. Choć mam kilka zaległych pozytywów, więc może coś wreszcie dojdzie. W sobotnie popołudnie otrzymałem także telefon od jednego ze sklepów Decathlon z przeprosinami za tak późny kontakt (prośbę wysyłałem w listopadzie 2016 r.) oraz informacją, że otrzymam od nich zestaw gadżetów. To będzie trzecia przesyłka z gadżetami Decathlonu, która pojawi się na liście oczekujących na publikację na blogu w tym roku.

Na dzisiaj, wyjątkowo nie przygotowałem wpisu z typowo gadżetowymi przesyłkami. Nie wiem, czy słyszeliście, ale w 2016 roku firma kurierska DPD Polska obchodziła swoje 25 urodziny. Z tej okazji została zorganizowana loteria. Polegała na rejestracji listów przewozowych z otrzymanych przesyłek. Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:

  • 1 x nagroda główna – wycieczka o wartości 20 000 zł
  • 200 x tablet Samsung Galaxy
  • 200 x voucher o wartości 250 zł do realizacji na portalu Fly.pl

Otrzymując gadżety zdarzało się, że były one dostarczane przez kuriera DPD. Sam też zamawiam kilka przedmiotów z dostawą tym kurierem. Wszystkie numery listów rejestrowałem na stronie loterii. Jeden z nich (z własnego zamówienia) okazał się szczęśliwy i zostałem wylosowany! Bardzo się zdziwiłem, gdy otrzymałem SMSa z informacją o wygranej  vouchera o wartości 250 zł. Zupełnie nie sądziłem, że uda mi się coś wygrać, tym bardziej, że w loterii przewidziano tylko 401 nagród. A tu niespodzianka – voucher do portalu Fly.pl. Szkoda, że to nie tablet, ale nie będę narzekał – dobre i to :D Choć nie wiem, czy zrealizuję go osobiście. Może podaruję go komuś z rodziny albo odsprzedam (ktoś chętny?).

W poniedziałek kurier DPD dostarczył mi przesyłkę, która oprócz koperty zawierającej voucher zawierała jeszcze drobny upominek – niespodziankę. Były to notes i powerbank sygnowane logiem firmy. Dla Gadżeciarza to świetny upominek! Dziękuję :)

To wszystko na dzisiaj. A Wy braliście udział w loterii DPD Polska? Wylosowano Was do otrzymania jakiejś nagrody? Zachęcam do dyskusji w komentarzach i do następnego razu!

Komentarzy [2]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.