Niepodległościowo-zimowy weekend trwa

Cześć, witajcie ponownie! Jak mija Wam ten długi, listopadowy weekend? Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj sypnęło troszkę śniegiem (nadal sypie) i zrobiło się zimno. W telewizji widziałem już kilka bożonarodzeniowych reklam, czekać tylko na świąteczne hity w radiu. Byłem ostatnio w jednej z galerii handlowych, w której co prawda świątecznych ozdób jeszcze brak, ale w znajdującym się w niej hipermarkecie święta pojawiają się dużymi krokami – choinki, bombki, Mikołaje i wszystkie inne świąteczne akcesoria. Wczoraj świętowałem swoje 20. urodziny (stary już jestem… :D) i mam nadzieję, że w poniedziałek zapowiedziany kurier przywiezie mi paczuszkę z fajną zawartością – będzie to taki gadżetowy prezent na urodziny kolekcjonera :) Oczywiście nie obrażę się, jeśli przyjdzie coś jeszcze (w sumie pozytywów mam aż 12). Dzisiaj zrobiłem sobie „Dzień Lenia” i nie zrobiłem nic pożytecznego xD Nie miałem też ochoty na wysyłkę kolejnych próśb, ale może jutro się jeszcze zmobilizuję :)

Na liście mam troszkę otrzymanych przesyłek, głównie turystycznych, ale żeby Was nie zanudzać ciągle tą samą tematyką postu, to dzisiaj firmowo, ale anonimowo. Mimo to zapraszam do obejrzenia otrzymanych przesyłek :)

Przesyłka nr 1 (zapowiedziana)

  • kartka z życzeniami dalszych sukcesów :)
  • smycz
  • długopis

gadzety72NIEwymiana


Przesyłka nr 2 (kurier DHL)

Nadawca po dłuższym zastanowieniu zgodził się na publikację logo. Przesyłkę można zobaczyć we wpisie „Śnieżno-grudniowo wpis z gadżetami”.

 

Obydwie przesyłki bardzo mi się spodobały – pierwsze ze względu na miły liścik, a druga na bogatą zawartość ;-) Co przyniesie nowy tydzień? Pojawiają się przesyłki z ostatnich pozytywów? Może odnajdzie się przesyłka z Gdańska? Straciłem jednak nadzieję, że do mnie dotrze :( To już ponad 2 tygodnie… kolejna przesyłka dopisana do listy zagubionych przez Pocztę Polską. Przykre. Najgorsze jest to, że to już druga przesyłka od tego nadawcy. Czy zgodzi się na trzecią wysyłkę? Wątpię w to niestety…

Niemniej jednak jutro jeszcze niedziela, więc życzę Wam miłego odpoczynku i do zobaczenia w następnym wpisie :)

Komentarzy [6]

    • Mnie również i to bardzo! Od pewnego czasu wieszam je wszystkie na tablicy w moim pokoju :) Gdy zbierze się ich nieco więcej, to wrzucę fotkę na bloga lub fanpage. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.