Niedzielne porządki smyczowe

Witam!

Dzisiejszy wpis miał pojawić się dużo wcześniej, ale wziąłem się za porządki smyczowe. Wydrukowałem sobie mój spis smyczek i odznaczałem każdy egzemplarz znajdujący się pudełku. Oddzieliłem także smyczki z kolekcji z ich duplikatami. W ten sposób mam dość spore pudełko powtórek xD Dopatrzyłem się także dwóch nieścisłości. Okazało się, że dwie smyczki zostały wpisane dwukrotnie do mojego spisu, co narobiło niemałego namieszania. Przez usunięcie tych smyczek, zmieniła się numeracja pozostałych przez co smyczka nr 400 stała się smyczą nr 398, a smycz nr 500 – smyczą 498. Dla wielu z Was to pewnie niepotrzebne zaprzątanie sobie głowy głupotami, ale że jestem człowiekiem pedantycznym, nie mogę tego olać. Jutro opublikuję na nowo jubileuszowe smyczki nr 400 i 500. Bardzo przepraszam Was za to zamieszania oraz firmy, których smyczka była tą wyjątkową, a teraz już nie będzie. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie, a ja na przyszłość będę się bardziej pilnował w kwestii tworzenia spisu smyczy i długopisów (tych jeszcze nie sprawdzałem xD).

Miałem też nieprzyjemną sytuację z kilkoma smyczkami. Gdy miałem ich trochę mniej, łączyłem je kolorami i oplatałem gumką recepturką. Jak się okazało to był błąd. Jedna z gumek się po prostu stopiła, brudząc kilka niebieskich smyczy. Gumka pobrudziła je porównywalnie do markera – mimo ścierania i mycia ich różnymi środkami, zielone plamy na nich pozostały. Trudno… mam kolejną nauczkę na przyszłość :)

Dobrze, przechodzimy szybko do sedna. Oto kolejne trzy przesyłki, które od dawna czekają na publikację:

Pierwszy zestaw gadżetów nie dotarł do mnie ani przesyłką pocztową, ani kurierską. Zostały one dostarczone do mnie osobiście przez Pana Gabriela, który zajmuje się obsługą medialną firmy Blachdom Plus. Serdecznie pozdrawiam :)

Blachdom Plus – istnieje od  2001 roku. Początkiem działalności była dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów.

Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od roku 2006 funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane jest 5 profili blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia taśmy na blachy płaskie jak również służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy (obróbki blacharskie). W 2008 roku uruchomiono drugi zakład produkcyjny we Wrocławiu. W chwili obecnej ten zakład produkuje profil blachodachówki Bona oraz 3 profile blach trapezowych. Firma posiada własną sieć sprzedaży w postaci 17 oddziałów.

Dopełnieniem sieci sprzedaży jest szerokie grono współpracujących dealerów na terenie całego kraju obsługiwanych przez doświadczonych handlowców. Prócz tego firma uruchomiła także dwa oddziały działające poza granicami Polski – na Słowacji oraz w Czechach.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie na www.blachdomplus.pl, a po aktualności i ciekawostki odsyłam Was na firmowy fanpage.

Do mojej kolekcji dołączyły:

 • kubek
 • długopis

blachdomplus

Oprócz gadżetów z logo firmy Blachdom Plus otrzymałem mały bonusik w postaci „kilku” innych gadżetów związanych z pozostałymi zajęciami Gabriela. Były to:

 • t-shirt
 • czapka
 • podkładka pod mysz
 • brelok
 • rękawiczki
 • naklejka
 • kolejny kubek
 • odświeżacz samochodowy

rajdy24


Kolejny zestaw gadżetów dostarczył mi kurier DPD. Nadawcą paczuszki była Grupa Sarigato zajmująca się działaniami z zakresu e-mail marketingu, generowaniem i zarządzaniem bazami danych, kreacją reklamową pod kampanie internetowe.

Firma prowadzi także akcje Karmimypsiaki.pl, której misją jest eliminowanie bezdomności zwierząt poprzez znajdowanie im domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji. Głównym celem akcji Karmimy Psiaki jest doprowadzenie do zmiany myślenia i zachowania ludzi w Polsce względem zwierząt. Dzięki działaniom fundacji przekazano już prawie 17 ton karmy, doprowadzono do adopcji ponad 500 psiaków, a w całej akcji wzięło udział ponad 325 tys. osób!

Zachęcam wszystkich do zainteresowania się akcją Karmimypsiaki.pl oraz realizowanymi przez nią projektami. Wszystkie informacje znajdziecie oczywiście na stronie fundacji.

A co zawierała paczka prosto z Krakowa?

 • notes
 • 5 naklejek
 • silikonową opaskę
 • wizytówkę z pozdrowieniami
 • smyczkę
 • touchpen
 • 3 zestawy pałeczek

grupasarigato


Brita – to globalna firma, posiadająca 20 krajowych i międzynarodowych spółek zależnych i oddziałów. Zakłady produkcyjne znajdują się w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. 82% obrotu generowane jest poza rynkiem niemieckim. Sprzedaż na rynkach zagranicznych rozpoczęła się w 1980 r. Obecnie produkty BRITA dostępne są w wielu krajach świata. BRITA wyspecjalizowała się w filtrowaniu wody wykorzystywanej w gospodarstwach domowych, restauracjach, w urządzeniach vendingowych oraz w dystrybutorach wody na całym świecie.

W ofercie firmy znajdziemy:

 • produkty dla gospodarstw domowych (filtry dzbankowe, filtry nakranowe montowane bezpośrednio na kranie,„BRITA Fill&Go” (butelki do wody)
 • wkłady filtrujące zintegrowane w urządzeniach domowych (czajniki, ekspresy do kawy, elektryczne domowe dystrybutory wody, lodówki, wkłady filtrujące zintegrowane w zlewy kuchenne, dostarczające polepszonej jakości wodę BRITA prosto z kranu)
 • systemy filtrujące oraz filtry wymienne wykorzystywane w hotelach, gastronomii, cateringu oraz w vendingu. (Możemy je podłączyć do: ekspresów do kawy, zmywarek, piekarników i pieców konwekcyjno-parowe, urządzeń vendingowych i dystrybutorów wody pitnej podłączone do ujęcia wody)
 • wolnostojące, nablatowe i podzlewowe dystrybutory wody podłączone do sieci wodociągowej dla: biur i fabryk, szkół czy cateringu.

W otrzymanej kopercie znalazłem:

 • 3 ulotki z testerem wody
 • pendrive

brita

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie mojej kolekcji. Było na co dzisiaj popatrzeć, co nie? :) Kończę, bo za kilka minut północ.  Życzę Wam wielu przesyłek w nowym tygodniu! Dobrej nocy i do jutra :)

Komentarzy [4]

 1. Kurcze co wejdę na twojego bloga zawsze mnie coś zainteresuje – Gratuluje weny do tworzenia :-)

  Co do kolekcji smyczek to nie jesteś sam ja też jestem człowiekiem pedantycznym i też muszę się kiedyś przybrać do trudnego zadania jakim jest poukładanie na nowo moich PIN-ów np. patriotyczne/partie polityczne/powiaty/miasta/gminy/zagraniczne/firmowe/marki samochodowe/inne.

  Ja mam kilka/kilkadziesiąt smyczek (niektóre historyczne) i jak już pisałem wielokrotnie jestem otwarty na wymianę za PIN-y

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.