Nie ja, to ty :)

Witam w środę, wolną środę ;-) W ten jedyny dzień tygodnia (z wyjątkiem weekendu) nie mam żadnych zajęć na uczelni, więc korzystam póki dają ;) Poświęciłem go na wysłanie kilku, dosłownie kilku wiadomości, ale w sumie mi się opłaciło – miałem oko na dobre firmy. Otrzymałem 1 pozytyw, który mnie bardzo zaskoczył i chyba najbardziej ucieszył :), 1 firma odezwie się do mnie w ciągu 24 h, 4 negatywy…, ale za to w skrzynce znalazłem 1 zapowiedzianą przesyłkę. Na dodatek otrzymałem wyniki projektu Vizir organizowanego przez EverydayMe. Niestety nie zakwalifikowałem się do zostania 1 z 4000 testerów, ale… moja mama została wybrana! W piątek lub w poniedziałek otrzyma przesyłkę z kapsułkami Vizir – prawdopodobnie opiszę tę akcję także na moim blogu.

Dzisiaj kolejne 3 przesyłki z gadżetami. Nie wszystkie jednak zostały doręczone do mnie przez listonosza czy kuriera. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – jest w ścisłej czołówce intensywnie rozbudowujących się polskich uczelni. Wykorzystując własne środki finansowe i przy wsparciu funduszy unijnych realizowane są liczne przedsięwzięcia budowlane i modernizacyjne. „Ładnym kawałkiem Poznania” nazywają mieszkańcy dzielnicy Grunwald kompleks kampusu akademickiego przy zbiegu ulic Przybyszewskiego i Bukowskiej. Tu swoja lokalizację znalazły, oddane już do użytku, dwa obiekty: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne z Biblioteką Główną oraz Collegium Stomatologicum.

Koperta, będąca następstwem pozytywu, zawierała:

 • folder
 • 2 świetne długopisy (w kształcie tubki z maścią oraz tabletki)

ump


Port Gdynia – jest nowoczesnym portem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze ładunków drobnicowych, w tym głównie zjednostkowanych, przewożonych w kontenerach i w systemie ro-ro, w oparciu o rozwiniętą sieć połączeń multimodalnych z zapleczem, regularne linie żeglugowe bliskiego zasięgu oraz połączenia promowe (terminal promowy). Gdyński port jest ważnym ogniwem VI Korytarza Transeuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T.

Przesyłka polecona w ekspresowym tempie (1 dzień) przebyła całą Polskę i dotarła do mojej skrzynki, a zawierała:

 • teczkę na dokumenty
 • 7 folderów w języku angielskim

W tym przypadku również otrzymałem pozytyw, w którym zostałem uprzedzony, że Port nie posiada typowych gadżetów, lecz jedynie foldery informacyjne.

port gdynia


Gemini Park Bielsko-Biała – to nowoczesne i przestronne centrum handlowe. Ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych, 120 znanych i cenionych marek, a także komfortowy parking wyróżniają Centrum na tle konkurencji. Gemini Park Bielsko-Biała charakteryzuje się znakomitą lokalizacją i świetnymi rozwiązaniami komunikacyjnymi.

Tych gadżetów nie otrzymałem do domu, gdyż nie otrzymałem pozytywnej odpowiedzi na moją prośbę. Zdarzyła się jednak okazja, że kilka dni później odwiedziłem w/w centrum handlowe i w Biurze galerii otrzymałem bardzo miły zestaw gadżetów. To był 3 raz, kiedy osobiście odbierałem gadżety w biurze danej firmy :) Biała papierowa torba kryła w sobie:

 • 2 zapachy samochodowe
 • 2 smycze
 • kredki
 • 2 metalowe breloki
 • plan galerii

geminipark

To wszystko ;-) Jutro ćwiczenia od 10 do 13:15, więc nie będzie tak źle. Mam nadzieję, że nie zapomnę i wieczorem coś wstawię na bloga (prawdopodobnie „turystyczne”). No cóż, nie przedłużając żegnam się i do następnego razu!

EDYCJA: Takie jeszcze małe info „z ostatniej chwili”. Popołudniu wziąłem udział w konkursie „Tańca z gwiazdami”, w którym nagrodami były podwójne wejściówki na piątkowy program. Nie spodziewałem się żadnej odpowiedzi czy coś, aż tu nagle przed kilkunastoma minutami otrzymałem wiadomość, że wygrałem i jestem wpisany na listę gości w piątkowym nagraniu. Start o 19. Niestety pech chciał, że plan na studiach ciągle się jeszcze zmienia i w piątek siedzę do 17… W 2 godziny z południa Polski do stolicy raczej się nie dostanę… Kolejna okazja „konkursowa” przeleciała mi koło nosa. Podobnie było w maju, kiedy straciłem możliwość zwiedzenia siedziby RMF FM przez maturę z polskiego… :P

Komentarzy [4]

 1. Najgorzej jest wygrać coś fajnego i nie mieć możliwości czegoś z tym zrobić :) Ja za to na studiach miałem każdy piątek wolny. Długi weekend każdemu się przydawał :D

  Gratuluję przesyłek. Ten długopis w kształcie tubki jest świetny :)

  • Dziękuje, ten długopis stał się jednym z moich ulubionych :)

   Co do studiów, to u mnie (jak na razie) wolna środa i nawet się cieszę, bo to jest taki moment, by nabrać sił na kolejne dwa dni. We wtorek kończę przed 12, więc w sumie to mam 1,5 dni wolnego – prawie taki drugi weekend w środku tygodnia, więc mi to pasuje :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.