Komu samochodzik?

Witam Was w nowym tygodniu! Ten wpis mieliście przeczytać wczoraj, ale coś nie wyszło. W takim razie jesteśmy po weekendzie, a przed nami ostatni tydzień wakacji! Ale ten czas leci… pogoda natomiast chce nam poprawić humory i podobno cały tydzień spędzimy przy 30 stopniowej temperaturze. Milutko ;-)

Dzisiaj jedna, niezapowiedziana przesyłka z Urzędu z bardzo fajną zawartością, a oprócz niej masa zaległości (jak zawsze :P). Dzisiaj będzie nieco motoryzacyjnie. Nie chwaliłem się Wam chyba, ale pod koniec lipca zdałem prawko, więc katalogi z samochodami są wskazane, ale akurat poniższych marek nie brałem nigdy pod uwagę ;P

 

Porsche Centrum Sopot – salon samochodowy, przedstawiciel marki Porsche z siedzibą w Sopocie otwarty w 2010 roku. W ofercie salony znajdziemy samochody nowe, jak i używane. Gwarancją sukcesów firmy jest profesjonalizm w każdym działaniu, dlatego w żadnym z obszarów którymi się zajmują nie ma miejsca na przypadkowość. Począwszy od kontaktów z Klientem, poprzez doradztwo techniczne i finansowe, po stałą opiekę serwisową Klient styka się z perfekcyjnym działaniem specjalistów firmy.

Podczas miłej rozmowy mailowej z przedstawicielką firmy dowiedziałem się, że jedyne co mogą wysłać to katalogi oraz długopisy z logo Porsche. Mają na stanie także plakaty, ale z uwagi na ich rozmiar mogłyby się pomiąć w trakcie transportu, przez co nie prowadzą ich wysyłki. Ostatecznie w kopercie znalazłem:

  • magazyn
  • katalog

PorscheSopot


Skoda Bednarek – firma posiadające 4 salony trzech znanych marek samochodów: w Łodzi – Skoda, Volkswagen i Seat oraz Skoda w Dobroniu. W ofercie firmy znajdziemy samochody nowe, używane, serwis, sklep, a także opcję „zamień na nowy”. Przesyłkę otrzymałem za rejestrację w newsletterze firmy. Przesyłka zawierała:

  • list
  • magazyn „Skoda news”
  • filcowy brelok
  • 2 filcowy zakładki do książek

SkodaBednarek


Proama – ostatnia przesyłka to darmowy zestaw odblasków oferowanych przez Towarzystwo Ubezpieczniowe Proama. W ramach akcji „Wrzucam na luz” Proama wysyłała takie zestawy każdemu, kto zarejestrował się na stronie akcji. Obecnie promocja została zakończona. Przesyłka zawierała:

  • list
  • 2 opaski odblaskowe

Proama

 

Dziękuje za lekturę. Kolejne przesyłki już niedługo, a teraz czas wrócić do obowiązków. Muszę skosić trawniki, a tu wszystko schnie… to może się źle skończyć, ale długa trawa też nie wygląda zbyt ładnie. Jakieś nowe przesyłki u Was? Może niezapowiedziana wizyta kuriera? Pochwalcie się! Miłego popołudnia! ;-)

Komentarzy [1]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.