Kilka przesyłek z okazji imienin miesiąca

Dobry wieczór! Jak się miewacie? Rozpoczęliśmy nowy tydzień od… deszczu, który w ciągu dnia zamienił się w malutkie bryłki śniegu. Do tego niska temperatura i chłodny, nieprzyjemny wiatr. Czy u Was też tak wyglądał dzisiejszy dzień, 12 dzień grudnia będący jednocześnie świętem grudnia, czyli imieninami miesiąca? :) W ciągu dnia, otrzymałem jeden pozytyw „turystyczny” na moją skrzynkę mailową, a po powrocie z uczelni do domu czekały na mnie pierwsze w tym tygodniu gadżety (zapowiedziana paczka kurierska oraz 2 przesyłki pocztowe – próbka i nagroda za punkty). Mimo, że otrzymałem dzisiaj tylko jedną gadżetową paczuszkę, to bardzo mi się ona spodobała – na blogu jeszcze w tym tygodniu (czekam na decyzję w kwestii publikacji logo).

Nie mogłem się zdecydować, co Wam dzisiaj zaprezentować. Nie chciałem drugi raz pod rząd zabierać Was w Polskę, a żeby opublikować firmowe gadżety potrzebuje ich zdjęć, których jeszcze nie zdążyłem zrobić. W związku z powyższym dzisiaj zaprezentuję Wam otrzymane ostatnio próbki i gratisy. Taki wpis też się musi pojawić, choć jak podejrzewam nie należy on do Waszych ulubionych. Mimo to mam nadzieję, że się Wam choć trochę spodoba :)

 

Nadawcą pierwszej przesyłki jest znany każdemu portalu Everyday.me. Tym razem w kopercie z logo strony oprócz tradycyjnego listu znalazłem także próbkę płyny do naczyń Fairy.

everydayme_fairy


Druga przesyłka to wysyłany cyklicznie kolejny numer magazynu LEGO club.

leco_club


Na trzecią próbkę czekałem chyba najdłuższej. Zamówiłem ją 5 października. Miesiąc później otrzymałem wiadomość, że z powodu dużego zainteresowania wysyłka przesyłka może się wydłużyć do 6-8 tygodni. Dzisiaj dotarła do mnie koperta, w której znalazłem ulotkę oraz próbkę syropu Aptus Apto-flex.

apto-flex

To wszystko, co miałem dla Was dzisiaj przygotowane. Na początku listopada otrzymałem pozytyw od jednej dużej, znanej każdemu firmy. Po kilkunastu dniach przypomniałem się im w sprawie gadżetów i otrzymałem wiadomość, że przesyłka została wysłana. Do dzisiaj jednak nic do mnie nie dotarła – Poczta zagubiła kolejną kopertę? :( Mam jednak dwa „świeże” pozytywy (piątkowy firmowy i dzisiejszy „turystyczny), więc mam nadzieję, że w tym tygodniu coś na pewno się jeszcze pojawi. Miłego tygodnia, cześć!

Komentarzy [4]

    • Też mnie wkurza ten problem. Najgorsze jest to, że nie wiem jak go rozwiązać. Walczę z tym od dobrych kilku tygodni i nic… :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.