Gadżeciarz i WOŚP 2018

Dzień dobry! Witajcie na koniec weekendu. Niedziela błogo sobie upływa, a w międzyczasie postanowiłem naskrobać dla Was kilka słów i opublikować nowy wpis. Zapraszam do lektury :)

Dokładnie cztery tygodnie temu odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w roku ubiegłym, wziąłem udział w kilku aukcjach przeprowadzonych na Allegro, z których całkowity dochód był przeznaczony na fundację. Tym razem, tak jak ostatnio, moim celem były nowe egzemplarze smyczy do kolekcji. Przyznam, że było w czym wybierać. Jedna z aukcja oferowała słoik wypełniony ponad setką smyczy! Niestety jego cena szybko rosła i musiałem odpuścić :) Wybrałem kilka mniejszych celów. W ten sposób zostałem zwycięzcą 7 aukcji na rzecz WOŚP oraz jednej na konto innej fundacji. Ostatecznie do kolekcji dołączyło… 20 nowych smyczy oraz 3 powtórki (otrzymane w kupionym zestawie smyczy).

Wśród nowych okazów pojawiło się kilka perełek, m. in. smycze IKEA, Multi Multi, Eurojackpot, Odido, Home.pl czy Cinema City (stare logo). Jestem bardzo zadowolony z tegorocznych, „wośpowych” zdobyczy, a całość prezentuje się następująco:

A czy Wy bierzecie udział w tego rodzaju aukcjach? Może wspieracie WOŚP w inny sposób, bardziej tradycyjny, wrzucając do puszki lub wysyłając sms-a? A może w ogóle nie popieracie akcji Jurka Owsiaka? Zachęcam do pozostawienia opinii w komentarzu. Miłego popołudnia! :)

Komentarzy [2]

  1. Ja niedawno otworzyłem swoje przedsiębiorstwo i od razu zamówiłem smycze firmowe, żeby móc je podarować swoim nowym klientom. Moim zdaniem taka firma podziękowania jest bardzo miła i na pewno spodoba się każdemu kontrahentowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3